Americké balzámy na rty Lipsmacker s příchutí nápojů Coca-Cola

Užijte si spojení dvou amerických legendárních značek – balzámů na rty Lip Smacker a Coca-Coly. Přesvědčte se, že léto ještě nekončí! Vychutnejte si svěžest oblíbených nápojů kdykoliv vás napadne. V nabídce najdete Lip Smacker nejen s příchutí tradiční Coca-Coly, ale i višňové či vanilkové koly. Stejně tak můžete vyzkoušet, jak bude vašim rtům slušet Sprite nebo pomerančová, jahodová, hroznová či ananasová Fanta. Informace o prodejních místech balzámů na rty, na kterých vyrůstaly snad všechny americké celebrity, najdete na webu www.lipsmacker.cz nebo facebooku Lip Smacker CZ.  

Made in USA
Lip Smacker – americká hvězda mezi balzámy na rty je na českém trhu naprostou novinkou. Přímo v USA se však Lip Smacker vyrábí už od roku 1973. Od té doby má péče o rty konečně šťávu – Lip Smacker přišel s prvním ochuceným balzámem na světě. Postupně vyvíjel nové a nové příchutě. Dnes jich Lip Smacker nabízí více než 800! Kromě ovocných a Coca-Cola příchutí můžete vyzkoušet Lip Smacker s chutí a vůní lízátek Chupa Chups nebo oblíbených Cupcakes.
 
Koktejly polibků
Jaký by asi chutnal mix Coca-Coly a Spritu? Nebo pomerančové a ananasové Fanty? Díky Lip Smackeru to můžete zjistit tím nejpříjemnějším způsobem. Vy si natřete rty balzámem s jednou příchutí a Váš milovaný či milovaná tou druhou. Jaký bude váš polibek? Jedno je jisté – s Lip Smackerem určitě nááádherně sladký.
 
Coca-Cola přímo z plechovky
Balzámy Lip Smacker s příchutí nápojů značky Coca-Cola vás určitě zaujmou i nápaditým designem balení. V kovové plechovce se můžou skrývat 3 ale i 6 balzámů s různými příchutěmi. Do minikabelky je ideální balzám v podobě plechové vršku od nápoje a opravdové dámy ocení lesky na rty s pěnovým aplikátorem.