Bedeur úspěšně prezentován na výstavě v Praze

Bedeur, výrobce jedinečných postelí, které jsou ztělesněním zdravého spánku a dokonalého designu, prezentoval své modelové řady na výstavě nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior. Prezentovanými modelovými řadami byly I. Magnific, II. Gorgeous a III. Charmante.  

Na výstavě tento výrobce, jehož postele jsou určeny pro všechny vyznavače zdravého životního stylu, předvedl nová zpracování čel a nové potahové čalounické látky. 

Postele Bedeur jsou spojením švýcarské řemeslné zručnosti s francouzskou ležérní elegancí. Zaujmou svým luxusním vzhledem již na první pohled. O tom, že postele Bedeur mají svým klientům co nabídnout, svědčí vysoký zájem a nevídaná účast návštěvníků výstavy. 
 
Návštěvníci ocenili, že si vystavené postele mohli podrobně vyzkoušet a vybrat si z různých provedení a tuhostí. Zaměstnanci Bedeur přistupovali ke všem návštěvníkům se svým pověstným individuálním přístupem a tak, aby splnili požadavky jejich vytříbeného vkusu.  
 
Vzhledem k zájmu o postele a větší dostupnosti společnost Bedeur kromě showroomů v Praze (na Vinohradské ulici a 
v New Living Centru) otevřela také nově showroom v moderní nepřehlédnutelné dominantě Brna AZ TOWER, která se pyšní rekordní výškou 111 m. Více informací najdete na www.bedeur.com.