Bruvik – značka neobyčejných hodinek

Jaký pocit ve Vás vyvolává značka hodinek Bruvik? Pokud pocit vysoké kvality, osudovosti, luxusu, věrnosti, vášně a krásy s vůní nespoutané Skandinávie, máte velmi dobrou intuici. Ať jste jakýkoliv typ jakéhokoliv věku a pohlaví, mít severskou přírodu v hodinkách je docela vzrušující, prospěje Vám to. Ano, dnes už je i toto možné. 

Pokud máte rádi originalitu, nápaditost, mistrovskou práci a výjimečnost, navštivte pražský OD Kotva. Právě tam totiž najdete v přízemí prodejnu Time of Scandinavia, v níž se skví náramkové ručičkové hodinky (švýcarská ruční práce) – Bruvik Fjord. Na spodní straně ciferníku objevíte klíč k Vaší energii – kapky vody z panenského nezkrotného vodopádu v norském fjordu Äkrafjorden. Přírodní klenoty vládnou mocí přitažlivosti, věřte, že znásobí kouzlo a šarm Vaší osobnosti. Na průhledném dýnku hodinek je napsána nadmořská výška i souřadnice přesné polohy, v níž byla tato křišťálově čistá, jemně magická voda zachycena ze skály Langfossen. Netušíte, jakou v sobě skrývá sílu. Kolekce Svalbard je navíc inspirovaná exotickým norským souostrovím.
 
Zakladatel Rune Bruvik usiloval o přenesení drsné severské přírody do elegantní časomíry a nutno podotknout, že úspěšně. Hodinky jsou vodotěsné do 200 metrů, kulatý ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, datumovka je umístěna vedle čísla tři. Design minimalistický, životnost maximální, jaké jen lze u hodinek dosáhnout. Budou vás spolehlivě provázet všemi dobrodružstvími Vašeho života. I nominace na hodinky roku je toho důkazem. Jedná se o automaty se zpětným chodem, jedinečné propojení Vašeho pohybu s pohybem hodinek. Takové věci jsme dříve vídali jen v pohádkách. Dnes se pohádky stávají skutečností.
 
Hodinky Bruvik jsou prostě jiné než ostatní, žijí a souzní s Vámi. Přesné, odolné, zajímavé. Pojďte, udělejte si radost, korunujte se  hodnotou, která  zvýrazní a rozjasní Vaše já. Možná leckdy povzbudí více než víno, psychoterapeut či unavená láska. Tajemstvím a harmonií v různých barevných variantách se rozhodně rozmazlovat můžete, chuť do života zaručena.
 
Webové stránky: www.timeofscandinavia.cz, kontakt na prodejnu: tel: +420 774 863 361, e-mail: kotva@timeofscandinavia.cz.