Chimpanzee energy bar - tyčinka plná energie

Chimpanzee bar je sacharidová tyčinka, která se vyrábí z čistě přírodních surovin bez konzervantů a barviv. Stejně jako další výrobky značky Chimpanzee vyhoví veganům, lidem s bezlepkovou dietou i milovníkům raw stravování. Obsahuje totiž pouze přírodní ingredience bez použití GMO, ztužených tuků, umělých dochucovadel a dalších chemických přísad.   

Tyčinka dodá tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům z celozrnných obilovin uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje její dostatek nejen pro sportovní výkony. Tyčinka obsahuje velké množství proteinů (8-10 g), přírodní vlákniny (5-7 g), vitamínů a minerálů. 

Pokud si pečlivě vybíráte jídlo tak, abyste se vyhýbali nezdravým „éčkům“, zkuste tyčinky Chimpanzee. Skvěle doplní energii nejen při sportu, ale třeba i na cestách. Všechny Chimpanzee produkty jsou navíc certifikované anglickou VEGAN Society. Tyčinky Chimpanzee bar v příchutích rozinky & vlašského ořechu, citronu & kešu, karamelu & kešu a datlí & čokolády si můžete spolu s dalším nákupem objednat na Kosik.cz.