Designové kuchyňské studio Next Trade Store by Schüller otevřeno v Praze

Kuchyňské studio Schüller Praha, prodejce německých kuchyní Schüller v Praze, oznámilo otevření designového kuchyňského studia Next Trade Store (www.nexttradestore.cz).

Bude nabízet nejvyšší řadu kuchyní německého výrobce Schüller – kuchyně značky next125 a next line. Kuchyňské studio naleznete na Vinohradské ulici 57 v Praze 2 (v blízkosti Vinohradského pavilonu).

Koncept Next Trade Store je v České republice jediný. V minulosti byly tyto koncepty realizovány v Rakousku, Německu, Holandsku, Švýcarsku a Šanghaji.

V prostorách studia o velikosti téměř 300m2 uvidí zákazník nejnovější modely kuchyní z kolekce next125 a next line, které kombinují funkčnost a design s hlavní myšlenkou „vysoké nároky na design a kvalitu kuchyně s optimální cenou“.

Kuchyně next125 (nová interpretace kuchyně s tradičními prvky) zajišťují dokonalou organizaci interiéru založené na výškovém modulu 125mm po ergonomické, stejně tak jako estetické stránce. Kuchyně next line (kuchyně pro milovníky nekompromisního designu) nabízejí jednoduché kubické bezúchytkové provedení plné překvapivých detailů. Při jejich výrobě je kladen důraz na zachování ekologických standardů. Výrobce kuchyní je držitelem certifikátu PEFC.

Koncept kuchyňského studia Next Trade Store bude odpovídat trendům  interiérové architektury zaměřených na minimalismus, podstatu provedení a detail, díky nímž vzniká charisma nekompromisní čistoty bez ztráty individuality, která je pro zákazníky důležitá. Schüller – Küchen fürs leben.

www.schuellerpraha.cz