Dopravní hřiště má rozšířenou prázdninovou provozní dobu

O letních prázdninách na Dětském dopravním hřišti Městská policie Jablonec nad Nisou připravila společně s DDM Vikýř akce pro děti i rodiče. Dopravní hřiště v ulici Pod Skalkou je otevřeno nad rámec stanovených otvíracích časů dopravního hřiště také každý čtvrtek odpoledne a každou sobotu. 

„Druhý prázdninový týden se již naplno rozjíždí rozšířený provoz jabloneckého Dětského dopravního hřiště v ulici Pod Skalkou. Nad rámec standartní otvírací doby bude vždy ve čtvrtek od 15 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin dopravní hřiště otevřeno,“ informuje zástupce ředitele městské policie Michal Švarc s tím, že tento rozšířený provoz bude fungovat do konce letních prázdnin.

Prázdninový provoz Dětského dopravního hřiště:
•    pondělí, úterý, středa, pátek 8:00 – 12:00 a 13:00 – 15:00 hodin
•    čtvrtek 8:00 – 12:00 a 13:00 – 19:00 hodin
•    sobota 10:00 – 16:00 hodin.

Dětské dopravní hřiště bude otevřené pouze v případě příznivého počasí. Dohled na hřišti zajišťují organizace, jako jsou Bublina, Centrum Kašpar, Centrum Generace, Jablíčko. Zástupci z těchto jmenovaných organizací se podělí o služby na hřišti, což v praxi znamenám, že otevřou a zavřou areál, pomohou radou i prakticky. Koordinátorem těchto služeb je po dohodě s městskou policií vždy DDM Vikýř.