EKOSPOL dokončil stavbu 281 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL v minulých dnech dokončil stavbu 281 moderních bytů v projektu Výhledy Barrandov. Všechny byly prodány před dokončením, jak je u EKOSPOLU pravidlem. Více než devadesát procent všech bytů mělo svého majitele dokonce ještě před zahájením stavby na začátku loňského roku. Noví majitelé se do svých bytů nastěhují během jednoho měsíce.  

„Vytvořili jsme unikátní projekt ve výjimečné lokalitě, což ostatně už brzy poznají i naši klienti. Výhled, který jim nabídne jejich nový domov, nemá v Praze konkurenci. Přímo z bytů budou obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí. Kromě toho budou mít díky skvělému panoramatu celé město jako na dlani,“ řekl na dnešním slavnostním otevření projektu Výhledy Barrandov Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice.

Atraktivitu projektu dokládá také to, že se všechny byty vyprodaly před dokončením stavby. „Zájem lidí byl opravdu ohromný. Není ale divu. Nabídli jsme totiž perfektní bydlení ve vyhledávané lokalitě za bezkonkurenční ceny. Díky EKOSPOLU tak takřka tři stovky rodin získá výjimečný domov,“ doplnil Korec.

Zájemci o bydlení na Barrandově, na které se tentokrát nedostalo, však nemusí zoufat. Už brzy EKOSPOL do nabídky zařadí pokračování tohoto úspěšného projektu. „V sousedství postavíme další čtyři bytové domy s 306 moderními byty. V nejbližší době je po získání všech povolení zařadíme do nabídky,“ upozorňuje Korec na chystaný projekt Výhledy Barrandov II.

O projektu Výhledy Barrandov:

Projekt Výhledy Barrandov vyrostl po pravé straně Werichovy ulice a tvoří ho 281 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk ve dvou devítipodlažních domech s ustupujícími horními podlažími. Velikosti bytů začínají už na 34,7 metru čtverečního. Součástí každého bytu jsou balkony nebo terasy. V podzemí vznikne 262 garážových stání, další parkovací místa budou vybudována venku. Generálním dodavatelem stavebních prací byla BAK stavební společnost.

Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci chráněné Prokopské a Dalejské údolí. V docházkové vzdálenosti je také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark.

EKOSPOL táhne bytovou výstavbu v Praze

Kromě barrandovského projektu EKOSPOL dokončuje také stavbu 118 moderních bytů v projektu Viladomy Dubeč, který vyrůstá mezi ulicemi Městská a Kolocova v Praze 10 – Dubči. Jeho slavnostní otevření je plánováno na příští měsíc. EKOSPOL tak jen během léta dokončí a předá novým majitelům na čtyři stovky nových bytů. To je více než pětina všech nových bytů dokončených v od začátku letošního roku.

„Opět se tak potvrzuje pozice EKOSPOLU jako dlouhodobého lídra trhu, když je i v současné těžké situaci panující kolem povolování nových bytových projektů schopen stavět stovky nových bytů každý rok. Díky EKOSPOLU, který na trhu působí už čtvrt století, získalo nový domov na deset tisíc domácností. Nyní se k těmto spokojeným klientům přidají další,“ poznamenal Korec.