Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Grafické studio Delab.cz je ideální volbou

18. 11 2010 | Internet je zahlcen a internetovými studii, a tak se zákazník poptávající služby spojené s e-marketingem může snadno ztratit. Na konci roku 2009 se ale na scéně objevila mladá a dynamická firma delab.cz, která nabízí komplexní řešení jak v oblasti grafiky tak www stránek, multimédií a e-marketingu.

Internet je zahlcen a internetovými studii, a tak se zákazník poptávající služby spojené  s e-marketingem může snadno ztratit. Na konci roku 2009 se ale na scéně objevila mladá a dynamická firma delab.cz, která nabízí komplexní řešení jak v oblasti grafiky tak www stránek, multimédií a e-marketingu.

Ať už začínáte s podnikáním nebo máte dlouholetou praxi, ale nejste spokojeni s tím, jak Vás okolí vnímá, je pro Vás delab.cz správným řešením. Personál je milý a vstřícný, snaží se pro klienta najít to nejvýhodnější řešení a výsledek dá Vašemu podnikání scela novou a neotřelou tvář. Za minimální investici dostanete identitu, která prodává.

„Naše firma se nesnaží jít po stopách ostatních. Chceme aby u nás klient získal komplexní nabídku služeb od vytvoření firemního logotypu po fotografie firemního večírku. Věříme, že dokážeme být dobrým partnerem“ říká Tomáš Barták ze společnosti delab.cz.

V současné době studio realizuje několik zakázek u klientů, při jejihž podnikání stojí od počátku. Jedná se např. o produkční agenturu Fun-city s.r.o., celebritu mezi bylinkářkami Venuši Studničkovou, nebo realitní kancelář HI - reality.

 

             

 

 

 "Je to pro nás vždy nesmírně zajímavá zkušenost a velice nás to baví. Snažíme se pro své klienty dělat maximum, aby se v této nelehké době na trhu nejen uchytili, ale i udrželi" dodává Barták.

 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO