Jak budou vypadat vířivky za 100 let?

Počátek vířivek datujeme už v dávnověku. Tehdy se lidé vyhřívali zejména v termálních pramenech. Žádné opravdové vířivé vany totiž logicky ještě neexistovaly. V termálních pramenech byla voda nejen nasycena důležitými minerály, ale také měla vyšší teplotu a díky bublinkám uvolňovala napjaté svaly. Už v té době proto lidé moc dobře věděli, že je vířivá teplá voda prospěšná.  

Od pramenů až k super moderním vířivkách
Od té doby uteklo spoustu času. Přes velké společné lázně ve starověkém Řecku, až po nejluxusnější jacuzzi současnosti. Všechny tyto vany ale mají něco společného - teplou vířivou vodu. To je základ všech vířivek. Proto je jejich budoucnost celkem jasná.

Budoucnost vířivek můžeme vidět už dnes
Pokud byste si chtěli udělat přesnější obrázek o tom, jak budou vypadat vířivky za 100 let, můžete se podívat už na některé současné modely. Nejlepší příkladem je vířivá vana na terasu s označením MOORIN. Tato velmi designová vířivka disponuje vším, čím se budou chlubit modely i za několik desítek let.

Tento model je nadčasovou vířivkou
Komplexní domácí masážní centrum, designová velkolepost, špičkové masážní vlastnosti, výjimečné tvary v uměleckém podání. To jsou všechno synonyma, která tuto vířivou vanu dokonale vystihují. Prozatím neexistuje výraznější stopa než ta, kterou ve svém segmentu zanechala právě tato vířivá vana.

Nadčasovost a design pro každého
Určitě vás ale teď překvapí, že právě toto exkluzivní jacuzzi není snem pouze nejzámožnějších velikánů světa! Dopřát si jej můžete i vy! Ano! 
I když je tento model dokonalým ztělesněním hudby budoucnosti, mohou si jej pořídit i obyčejní lidé už dnes. Jeho prodejcem je SPA Studio s.r.o., což je jeden z největších distributorů vířivek v celé České republice. 

A přímo na MOORIN se můžete zajít podívat do Prahy, do Ostravy nebo do Mladé Boleslavi. Přesvědčte se na vlastní oči a objevte kouzlo budoucnosti.