Jak pohodlně, levně a luxusně cestovat? Odpověď najdete na cestuj-chytre.cz!

Cestování je nejvýznamnější odvětví světového hospodářství a jeho význam celosvětově neustále roste. Také se řadíte k těm, kteří rádi cestují, poznávají nové země, kultury a zvyky? Naše společnost Vám umožní cestovat za bezkonkurenční ceny hotelů a penzionů po celém světě.

Blíží se léto a s ním otázka kam se vypravit na dovolenou a jakou destinaci zvolit. Ve většině případech není úplně jednoduché skloubit pohodlí, 24 hodinový servis, záruku ceny, záruku rezervace a k tomu si užívat luxusu a nadstandardních služeb těch nejkrásnějších hotelů světa. S www.cestuj-chytre.cz se vám všechny sny a představy o té nejpovedenější dovolené bez nejmenších problémů splní. Ptáte se jak je to možné?  Díky propracovanému systému referenčního marketingu mohou lidé využívat  slev na ubytování až ve 300.000 hotelech po celém světě, poznávat nová místa a destinace za výrazně nižší ceny než s jinými cestovními kancelářemi či rezervačními portály.

Castell Son Claret, pětihvězdičkový Mallorca:

Skvělá kombinace síťového marketingu a cestování dává cestovateli tuto exkluzivní příležitost užívat si na svých cestách komfortu v pětihvězdičkových hotelech za cenu dvouhvězdičkových, dostávat vždy jen ten nejkvalitnější servis a na svých dovolených zažívat pouze pozitivní překvapení.S cestuj-chytre.cz se nemůže stát, že dostanete místo Vámi zaplaceného hotelu s pokojem s výhledem na moře horší náhradu v podobě odlehlé depandance bez recepce a s omezeným rozsahem podávaných jídel. Cestuj-chytre.cz  nabízí kromě výrazných cenových výhod online delegáta, který je k dispozici téměř neustále, flexibilní podmínky při stornování hotelu, nejpozději pět dní před začátkem vaší cesty můžete rezervaci bezplatně zrušit či změnit a hlavně nikdy se vám nestane, že byste museli doplácet nějaké další poplatky. Cena zůstává vždy stejná a neměnná. 

Insotel Fenicia Prestige Suites, Ibiza, pětihvězdičkový hotel:

 
Jaké další výhody uživatelům tento portál nabízí? 
 
Je to zcela jednoduché. V případě, že začnete cestovat po celém světě a do vašich oblíbených destinací za tak atraktivní ceny, jistě se pochlubíte i svým kamarádům a známým. Vaše zážitky budete sdílet a o svou spokojenost se podělíte s ostatními. Velmi pravděpodobné bude, že vaši přátelé a známí již také cestovali  a zaručeně by přivítali tak senzační ceny jako nabízí cestuj-chytre.cz. S cestuj-chytre.cz získáte tuto možnost a na druhou stranu můžete díky pozitivním referencím a sdílení získat podíl z obratu a budovat si svůj stálý příjem a dosáhnout toho, že čas bude pracovat také pro vás. Cestuj-chytre.cz je zejména o cestování.  Zde si vybíráte dovolenou pomocí koupě tří různě velkých balíčků, které obsahují jeden až sedm poukazů, jež můžete ihned uplatnit na svou letní dovolenou u moře, aktivní dovolenou v některém sportovním středisku či vyrazit za poznáním do některého zajímavého města.  Vybírat můžete z bohaté nabídky 300.000 hotelů ve 190 zemích a tisícovek výletů do hor. 
 
Chcete cestovat s cestuj-chytre.cz a zároveň si budovat kariéru a vydělávat? Není nic jednoduššího než se podívat na stránky a kontaktovat obchodního manažera, který vám o výhodách a přínosech tohoto cestování řekne více.