Jana Dragová - Koučování pro dosažení vašich cílů | www.janadragova.cz

Jana Dragová je profesionální koučka, která vám pomůže v dosažení vašich cílů a zlepšení vašeho osobního i profesního života. Na jejích webových stránkách www.janadragova.cz najdete více informací o jejích službách a úspěších klientů.

Jana Dragová je profesionální koučka s dlouholetou praxí v oblasti osobního a profesního rozvoje. Pomáhá lidem a firmám dosahovat jejich cílů a zlepšovat svůj život a kariéru. Její služby zahrnují individuální i firemní koučování, psychodiagnostiku a benchmarking.

V individuálním koučování se Janina práce zaměřuje na definování cílů klientů a pomoc při jejich dosažení. Nastavuje s nimi plán cesty, identifikuje překážky a výzvy a pravidelně zhodnocuje pokrok. Klienti se učí překonávat své strachy a návyky, aby mohli růst a dosahovat svých cílů.

Firemní koučink Janě umožňuje spolupracovat s firmami na řešení konkrétních potřeb a očekávání. Stanoví s nimi cíle a potřeby koučovaných a nastaví délku a frekvenci spolupráce. Pravidelně se zhodnocuje pokrok a firmám jsou nabízeny cenné informace pro další rozvoj.

Psychodiagnostika WORKtest je další službou, kterou nabízí Jana Dragová. Je to on-line test, který vám poskytne výsledky do 25 minut. Ty jsou následně interpretovány odborníky a nabízí širokou škálu výstupů pro jednotlivce i týmy. Benchmarking umožňuje firmám porovnat se s jinými a získat cenné informace pro další růst.

Jana Dragová má mnoho spokojených klientů, kteří se jí svěřují s různými tématy a potřebami. Pokud hledáte profesionální koučku, která vám pomůže v dosažení vašich cílů, navštivte její webové stránky www.janadragova.cz a domluvte si konzultaci.