Právě se nacházíte:

Jedinečné postele BEDEUR

Společnost BEDEUR, to jsou jedinečné postele, které ztělesňují zdravý spánek v individuálním provedení, doplněné o unikátní služby. Postele Bedeur jsou vyráběny ručně těmi nejlepšími a nejzkušenějšími truhláři, čalouníky a šičkami, díky čemuž je možná dokonalá kontrola každého kroku a nezaměnitelná exkluzivita. Každá postel Bedeur, či už s taštičkovými pružinami nebo kaučukem, je vyrobená pouze z čistě přírodních materiálů jako jsou koňské žíně, vlna, bavlna, kašmír a hedvábí. Právě díky těmto materiálům jsou postele Bedeur tak vzdušné a mají vynikající termoregulační schopnost. Ideální harmonie tepla, sucha a lehkosti. Bedeur postele splňují jak hygienické, tak zdravotní požadavky, proto garantujeme dlouhou životnost a absenci alergenů.   

Je potřeba věnovat zvýšenou pozornost a čas výběru správné postele, která je tak důležitá a na které prospíte třetinu svého života. 

Po výběru správného modelu si lze individuálně navolit rozměr, tuhost (soft, medium, hard), barvu potahové látky, čelo postele, výšku a barvu nožiček. Abychom uspokojili přání většiny z vás, máme v nabídce individuální program, ve kterém jsme schopni navrhnout a vyrobit téměř jakoukoliv postel a vtělit do ní Vaše nejtajnější přání.

Víme, že dokonalý spánek vyžaduje správnou péči, proto neocenitelnou součástí vaší postele jsou BEDEUR first class služby, které od nás dostáváte ke každé posteli zdarma. Tyto služby jsou přizpůsobené individuálně ke každému typu modelové řady a zahrnují například úpravu tuhostí, odborné čištění, renovaci svrchní matrace, demontáž původní postele, kontrolu stavu materiálů a mnoho jiných.

Pražský tým BEDEUR
Natália, Veronika, Simona
Tel: +420 604 581 488, +420 737 989 405
Mail: praha@bedeur.com, vinohradska@bedeur.com