Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Letní radost z elegance i funkčních technologií

28. 03 2012 | Patříte mezi ženy, které vědí, co chtějí? Nemáte ráda kompromisy Vyznáváte rafinovanou eleganci, ale nehodláte trpět na deseticentimetrových podpatcích? Chcete půvab i výkon v jednom? Pak právě pro vás připravila americká značka MERRELL letní kolekci dámské fashionové obuvi.

Najdete zde hned několik modelů, které vám poskytnou pohodlí po celý den a zároveň dokáží podtrhnou váš elegantní outfit při romantické večeři. Kompletní kolekci najdete na www.merrell.cz .

Dámský model MERRELL Violotta
vyrobený z kombinace pravé kůže a perforované pěny, vnitřek boty z mikrovlákna ošetřeného antibakteriální úpravou Aegis®, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů, praktické zapínání na suchý zip.
Doporučená cena 1 999 Kč, 80 Euro

Dámský model MERRELL Stellabloom
vyrobený z kombinace pravé kůže a speciální pěny, vnitřek boty z mikrovlákna ošetřeného antibakteriální úpravou Aegis®, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů.
Doporučená cena 1 999 Kč, 80 Euro

Dámský model MERRELL Henna
vyrobený z pravé kůže, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů, praktické zapínání na suchý zip.
Doporučená cena 2 199 Kč, 90 Euro

Dámský model MERRELL Lorelei Emme
vyrobený z kombinace pravé kůže a prodyšného materiálu Mesh, podšívka z lycry ošetřená antibakteriální úpravou Aegis®, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů, praktické zapínání na suchý zip.
Doporučená cena 2 199 Kč, 90 Euro

Dámský model MERRELL Spirit Wrap
vyrobený ze syntetické kůže, vnitřek boty ošetřený antibakteriální úpravou Aegis®, kvalitní podrážka Vibram®. Model je součástí kolekce MERRELL Barefoot – boty, které díky tenké podrážce se stejnou výšku pod přední i patní částí, dokáží simulovat chůzi naboso. Jedná se výjimečně lehkou a přitom odolnou obuv, kterou lze dokonce prát v pračce. Chůzí v modelech MERRELL Barefoot je noha nucená přizpůsobovat se terénu, čímž se trénují všechny svalové skupiny a posiluje celé tělo.
Doporučená cena 1 999 Kč, 80 Euro

Dámský model MERRELL Lorelei Thong
vyrobený ze syntetické kůže, vnitřek boty z paměťové pěny MERRELL Remember Me FoamTM ošetřené antibakteriální úpravou Aegis®, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů.
Doporučená cena 1 599 Kč, 60 Euro

MERRELL ví, jak na ženy
Americká značka MERRELL je známá především díky výrobě outdoorové obuvi, která je doslova nabitá technologiemi. Řadu z těchto patentů MERRELL úspěšně využívá i při přípravě svých fashionových kolekcí. Za celosvětovým úspěchem značky MERRELL stojí nejen vynikající kvalita ale také fakt, že už od roku 1983 navrhuje jiné boty pro muže a jiné pro ženy. Tento přístup byl v tehdejší době převratný. Manon Belleyová, víceprezidentka produktového vývoje značky MERRELL, k tomu dodává: „Před dvaceti lety se všechny společnosti na světě domnívaly, že při výrobě dámské sportovní obuvi stačí pouze zmenšit velikost a použít růžovou. To je dnes k smíchu.“ Boty pro ženy zůstávaly masivní a nehezké. Nelíbily se, ale jiná možnost nebyla. Značka MERRELL tenkrát přišla s menším a lépe propracovaným kopytem a zavedla některé detaily na svršku boty, které zajišťují správné proporce. „Vždy jsme měli na paměti, že i výkonnostní boty mohou působit elegantně a žensky“, dodává Belleyová. Výsledkem jsou spokojené zákaznice, které milovaný MERRELL doporučují dál.

Diskuse

Čtěte více

Unikátní „mikrovlnka“ FT4 již brzy dokáže opravit výtluk či trhlinu na silnici za pouhých 15 minut

Česká společnost FUTTEC, autor patentu na unikátní systém celoročních oprav poruch asfaltových vozovek (výtluků a trhlin) prostřednictvím mikrovlnné technologie, se ve spolupráci se státním ...

Důležitá pravidla a několik tipů pro bezpečné cestování v letošním létě

Mnoho měsíců různých opatření a přísných omezení spojených s kontrolou šíření pandemie covid-19 je za námi. A většina z nás se těší na zaslouženou dovolenou. V boji s pandemií nemáme ale stále ...

Roste zájem o investice do nemovitostí. Vyplatí se investovat přes nemovitostní fond?

V poslední době stoupá zájem o investice do nemovitostí, jak hlásí řada developerů i realitních kanceláří, včetně společnosti Bidli holding. Mezi výhody především těch rezidenčních, patří ...

Příští týden otevřou tramvaje a autobusy přední dveře

Od příštího pondělí budou moci lidé nastupovat do autobusů a tramvají i předními dveřmi, také si budou moci sednout na přední řadu sedadel za řidiče. Dopravní podnik a ostatní dopravci ...

Lenka Mrázová: Jak vyjádřit ženskost v byznysu a podat výkon

Součástí letošního 12. ročníku akce Equal Pay Day byl již tradičně speed mentoring.  Každoročně u mentoringových stolů zasedají stovky žen, které si společně užívají atmosféru plnou ...

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO