Letní radost z elegance i funkčních technologií

Patříte mezi ženy, které vědí, co chtějí? Nemáte ráda kompromisy Vyznáváte rafinovanou eleganci, ale nehodláte trpět na deseticentimetrových podpatcích? Chcete půvab i výkon v jednom? Pak právě pro vás připravila americká značka MERRELL letní kolekci dámské fashionové obuvi.

Najdete zde hned několik modelů, které vám poskytnou pohodlí po celý den a zároveň dokáží podtrhnou váš elegantní outfit při romantické večeři. Kompletní kolekci najdete na www.merrell.cz .

Dámský model MERRELL Violotta
vyrobený z kombinace pravé kůže a perforované pěny, vnitřek boty z mikrovlákna ošetřeného antibakteriální úpravou Aegis®, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů, praktické zapínání na suchý zip.
Doporučená cena 1 999 Kč, 80 Euro

Dámský model MERRELL Stellabloom
vyrobený z kombinace pravé kůže a speciální pěny, vnitřek boty z mikrovlákna ošetřeného antibakteriální úpravou Aegis®, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů.
Doporučená cena 1 999 Kč, 80 Euro

Dámský model MERRELL Henna
vyrobený z pravé kůže, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů, praktické zapínání na suchý zip.
Doporučená cena 2 199 Kč, 90 Euro

Dámský model MERRELL Lorelei Emme
vyrobený z kombinace pravé kůže a prodyšného materiálu Mesh, podšívka z lycry ošetřená antibakteriální úpravou Aegis®, technologie Q-form® přizpůsobuje obuv ženskému stylu chůze, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů, praktické zapínání na suchý zip.
Doporučená cena 2 199 Kč, 90 Euro

Dámský model MERRELL Spirit Wrap
vyrobený ze syntetické kůže, vnitřek boty ošetřený antibakteriální úpravou Aegis®, kvalitní podrážka Vibram®. Model je součástí kolekce MERRELL Barefoot – boty, které díky tenké podrážce se stejnou výšku pod přední i patní částí, dokáží simulovat chůzi naboso. Jedná se výjimečně lehkou a přitom odolnou obuv, kterou lze dokonce prát v pračce. Chůzí v modelech MERRELL Barefoot je noha nucená přizpůsobovat se terénu, čímž se trénují všechny svalové skupiny a posiluje celé tělo.
Doporučená cena 1 999 Kč, 80 Euro

Dámský model MERRELL Lorelei Thong
vyrobený ze syntetické kůže, vnitřek boty z paměťové pěny MERRELL Remember Me FoamTM ošetřené antibakteriální úpravou Aegis®, odpružení Air-Cushion® v patní části pro lepší absorpci nárazů.
Doporučená cena 1 599 Kč, 60 Euro

MERRELL ví, jak na ženy
Americká značka MERRELL je známá především díky výrobě outdoorové obuvi, která je doslova nabitá technologiemi. Řadu z těchto patentů MERRELL úspěšně využívá i při přípravě svých fashionových kolekcí. Za celosvětovým úspěchem značky MERRELL stojí nejen vynikající kvalita ale také fakt, že už od roku 1983 navrhuje jiné boty pro muže a jiné pro ženy. Tento přístup byl v tehdejší době převratný. Manon Belleyová, víceprezidentka produktového vývoje značky MERRELL, k tomu dodává: „Před dvaceti lety se všechny společnosti na světě domnívaly, že při výrobě dámské sportovní obuvi stačí pouze zmenšit velikost a použít růžovou. To je dnes k smíchu.“ Boty pro ženy zůstávaly masivní a nehezké. Nelíbily se, ale jiná možnost nebyla. Značka MERRELL tenkrát přišla s menším a lépe propracovaným kopytem a zavedla některé detaily na svršku boty, které zajišťují správné proporce. „Vždy jsme měli na paměti, že i výkonnostní boty mohou působit elegantně a žensky“, dodává Belleyová. Výsledkem jsou spokojené zákaznice, které milovaný MERRELL doporučují dál.