Letos proběhnou další výlety pro seniory

Také v letošním roce se mohou dříve narození obyvatelé Prahy 2 – členové klubu Dvojka pro seniory – těšit na výlety do zajímavých koutů České republiky, které pro ně pořádá městská část Praha 2. Radní na svém zasedání 21. února 2012 schválili organizátora těchto zájezdů pro letošní rok. Bude jím společnost OK BUS Praha, která výlety úspěšně provozovala dosud.

„Kromě výhodné cenové nabídky máme s touto společností výborné zkušenosti. Výlety vždy dobře naplánuje, destinace vybírá s ohledem na věk účastníků a řidič mívá pro seniory nějaké to drobné překvapení. Výletníci si citlivý a vřelý přístup moc pochvalují. Nakonec neustálý přetlak zájemců hovoří sám za sebe,“ podotýká zakladatelka klubu Dvojka pro seniory Aleksandra Udženija.

První letošní a současně první jarní výlet s Dvojkou pro seniory se uskuteční v úterý 27. března. Cílem je Brandýs nad Labem s prohlídkou zámku a Nymburk, kde nesmí a nebude chybět návštěva proslulého Hrabalova pivovaru. Letos se členové klubu Dvojka pro seniory ještě mohou podívat např. do Horšovského Týna a Domažlic, na zámek Rabštejn, do Klášterce nad Ohří, do Liberce nebo do Františkových Lázní se světoznámou přírodní památkou SOOS. Naplánováno je celkem šestnáct výletů.

Na výlet si členové klubu Dvojka pro seniory letos budou připlácet sto korun. Za tuto cenu mají kromě dopravy zajištěného průvodce, vstupy a úrazové pojištění. Na zájezdech je k dispozici zdravotník.

www.praha2.cz