Právě se nacházíte:

MLADÍ HERCI BEZ LÍČIDEL

Už jste viděli Janu Kotrbatou a Marka Lamboru v hlavních rolích Langerovy Periferie? Nyní se s nimi můžete setkat v říjnovém Večeru bez líčidel.  

V oblíbeném cyklu Večery bez líčidel představuje moderátor Robert Tamchyna herce a spolupracovníky Divadla na Vinohradech. Protože soubor divadla prochází generační obměnou, bude si v této sezoně zvát především mladé herce.

Jana Kotrbatá nadchla diváky přesvědčivým ztvárněním osudové lásky prostitutky Anny, hrdinky Langerovy Perfierie. Vidět ji můžete i v inscenacích Peer Gynt, Pygmalion a Nepřítel lidu.

Marek Lambora už za tři roky působení v souboru DnV dokázal získat oblibu u diváků jako Romeo v inscenaci Romeo a Julie, či jako Števa v Její pastorkyni. Hraje také v inscenacích Pygmalion a Nepřítel lidu.

Oba mladé herce čekají ve sto desáté sezoně DnV velké příležitosti. Jana vytvoří postavu Abigail v Millerových Čarodějkách ze Salemu (toto roli hrála v prvním českém nastudování hry roku 1961 Jiřina Jirásková). Marek se připravuje na postavu Achillea ve skvostném Euripidově tragédii Ifigenie v Aulidě.

Pokud jste ještě neviděli Langrovu Periferii a pozoruhodné výkony J. Kotrbaté a M. Lambory, vydejte se do Divadla na Vinohradech. Budete překvapeni bravurním tanečním číslem, které s mladými herci choreograficky připravil a nastudoval vítěz Star Dance Marek Zelinka.

Vstupenky na Večer bez líčidel můžete rezervovat zde.

Vstupenky na Periferii můžete rezervovat zde.

http://www.divadlonavinohradech.com