Nabitý týden na Letní scéně na Harfě

Letní scéna na Harfě láká diváky na další nabitý týden, opět se máte na co těšit.

V pondělí se bude hrát hra Tři v háji, letos poprvé na střeše Galerie Harfa. Hlavními hrdiny této hry, ve které má nejdůležitější roli láska a kobliha, jsou tři osoby – Albert, Kristýna a Olga. "Tři v háji" přibližuje s humorem i ironií v dnešní době tak rozšířenou krizi středního věku a pokračuje tak v tradici kvalitních a divácky úspěšných adaptací knih našeho nejprodávanějšího spisovatele Michala Viewegha, který Tři v háji napsal spolu s Halinou Pawlowskou a Ivou Hercíkovou.
 
V úterý uvidíte novou komedii Kdo se bojí postele?, Letní scéna na Harfě zahraje toto představení již potřetí. Čtyři nezávislé příběhy, které spojují mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy.
 
Ve středu vás přivítá představení Hvězdy pod hvězdami, které moderuje Vladimír Hron. Toto představení patří mezi unikátní talk show, kde účinkují známí herci a zpěváci.
 
A ve čtvrtek se můžete těšit na večer plný kouzel, přivítá vás Pavel Kožíšek s jeho kouzelnickou show. Skvělá zábava a strhující, naprosto jedinečná kouzelnická show. Překvapující efekty a originální kouzla. 
 
Máte se zkrátka na co těšit, tak neváhejte a navštivte příští týden Letní scénu na Harfě.
 
Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal.