Neomezujte se pouze na koupání v létě. Pořiďte si vířivku!

Máte rádi dny, kdy si obléknete plavky a užíváte si letní koupele ve vlastním bazénu? Zdá se Vám ale léto příliš krátké? Máte pocit, že si koupání v bazénu v létě příliš neužijete, a už jsou tu chladnější dny? Pak Vás jistě potěší, že ve vlastní vířivce si můžete koupel užívat jak v létě, tak v zimě. Zkrátka kdykoliv se Vám zachce.   

Vlastní vířivka Vám může nabídnout nespočet benefitů. Nejenže se nebudete muset omezovat pouze na koupání v teplých letních dnech, ale dokonce uděláte něco navíc pro své zdraví. Je totiž prokázáno, že po pravidelné koupeli ve vířivce se lidem lépe usíná a spí, bolesti zad jsou nemálo zredukovány a celkově se cítí mnohem lépe. 

Dbejte na výběr kvalitního modelu vířivky

Uvažujete-li nad pořízením vlastní vířivky, velmi důležité je dbát na výběr kvalitního modelu. Vždy proto volte osvědčené značky a v žádném případě nekupujte vířivky přes internet (mohli byste naletět podvodníkům).

Vířivky Canadian Spa International®

Velmi osvědčenou značkou vířivek jsou produkty Canadian Spa International®. Pořídit můžete tyto vířivky v Praze, v Ostravě nebo v Brně u společnosti SPA Studio s.r.o., která je v České republice výhradním prodejcem vířivých van této kanadské značky. 

Vířivky Canadian Spa International® jsou známé pro svou velmi vysokou kvalitu. Majitelé těchto vířivek jistě ocení jejich tichý chod, snadnou obsluhu, nízkou energetickou náročnost i snadnou údržbu. Vybírat můžete z mnoha modelů různých velikostí a tvarů. Některé modely jsou vhodné i pro malé děti nebo pro osoby s omezenou schopností pohybu. 

Navštivte jeden ze showroomů společnosti SPA Studio s.r.o. a prohlédněte si svou budoucí vířivku v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.