Netradiční vánoční dárek pro ženy

Vánoce jsou pro mnoho lidí spojeny s představou polehávání před televizí s talířem plným cukroví. Ostatně kdy jindy než o Vánocích na to máte čas. Jenže svátky skončí a Vy se nevejdete do kalhot... Máme pro Vás řešení! Napište Ježíškovi o poukaz na cvičení v klubu EXPRESKA. Pravidelný kruhový trénink dělá zázraky. Během pouhých 30 minut tu posílíte svaly, zpevníte tělo, zrychlíte metabolismus a spálíte tuky. Dárkový poukaz EXPRESKY potěší každou ženu bez rozdílu věku. Zakoupit ho můžete kterémkoliv z 35 klubů EXPRESKA po celé ČR. Více na www.expreska.cz .

Darujte zdraví
Zdraví, kondici a sebevědomí pro své blízké nekoupíte, můžete jim však darovat velmi účinný způsob, jak se k nim mohou samy dopracovat. Třicetiminutový kruhový trénink EXPRESKA je určen pro ženy jakéhokoliv věku, začátečnice i pokročilé. Systém cvičení je tu postaven na střídání aerobních a posilovacích aktivit. V EXPRESCE rovnoměrně procvičíte všechny svalové skupiny. Navíc na každý trénink v EXPRESCE dohlíží zkušená trenérka.
 
Každá jsme jiná, ale všechny oceníme EXPRESKU
Nevíte čím pod stromečkem potěšit svou velmi zaměstnanou sestru? Kdysi ráda cvičila, ale teď prý vůbec nestíhá? Cvičení v EXPRESCE je pro ni řešením. Neexistuje tu žádný harmonogram lekcí. Trénink může začít kdykoliv. Stačí nastoupit na jakékoliv volné stanoviště a přesouvat se v kruhu stejným směrem jako ostatní. Potřebovala by maminka více pohybu, ale do posilovny ji nedostanete ani párem volů? EXPRESKA nabízí cvičení pouze ženám. Mužům čumilům je sem vstup zakázán! Příjemné prostředí i vlídný přístup trenérek jistě brzy rozptýlí všechny maminčiny rozpaky. Koupila si Vaše  kamarádka měřič tepové frekvence a teď nemluví o ničem jiném než o efektivním spalování tuků? Pak i ji by jistě potěšil dárkový poukaz do EXPRESKY. Do optimální tepové frekvence se tu díky rychlému střídání aerobních a anaerobních aktivit dostane už za pár minut. Proto stačí v EXPRESCE cvičit dvakrát či třikrát týdně 30 minut a úspěch je zaručen.
 
Darujte radost ze života – výzkumy to potvrzují 
Výzkumný pracovník Baylor University Richard B. Kreider studoval vliv pravidelného 30minutového kruhového fitness na ženy. Ve své práci uvádí, že převážná většina žen, s nimiž spolupracoval, je přesvědčena, že jim tento typ cvičení přinesl vyšší kvalitu života. Účastnice výzkumu popisovaly zlepšení nejen fyzického ale i psychického stavu. Pochvalovaly si větší chuť vykonávat každodenní činnosti, příliv energie i spokojenost se svým tělem. Jednoduše řečeno – s kruhovým tréninkem byla pro ně život daleko veselejší! 
 
Poukaz na členství v EXPRESCE stojí 600 Kč, platí v jakékoliv pobočce a je doživotní. K němu lze dokoupit měsíční, tříměsíční, roční nebo dvouletý plán. Ceny za cvičení v EXPRESCE jsou velmi příjemné – pokud zvolíte nejvýhodnější dvouletý plán a přijdete si zacvičit třikrát týdně, vyjde Vás jeden vstup na pouhých 38 Kč.