Odměňte svého školáka za celoroční úsilí. Tipy na dárky za vysvědčení.

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a každý školák, ať už vysvědčení dopadne jakkoliv, si zaslouží alespoň malou odměnu za své celoroční úsilí. Podpoří to jeho motivaci v dalším studiu a zároveň také zpříjemní začátek prázdnin a zasloužený odpočinek. Jaké dárky jsou letos v kurzu, a jak při jejich nákupu ušetřit?  

Vyberte si odměny

Děti milují hračky. Pokud pravidelně nakupujete odměny pro děti v hračkářství, vybírejte chytře. Zaměřte se na ta hračkářství, kde za své nákupy získáte ještě něco navíc. Například velké řetězce s hračkami jako je Sparkys, Bambule a HM Studio jsou zapojeny do programu Rondo.cz. Za nákupy pro děti získáte odměny ve formě Rondonů, se kterými na www.rondo.cz můžete hrát o hodnotné ceny již za symbolický nákup.

Sledujte slevy

Většina prodejců pořádá slevové akce na vybrané produkty či hračky. Pokud projdete nabídky, určitě najdete výhodné dárky pro své nejmenší. Zejména některá hračkářství nabízejí dokonce slevy až 20 % nebo slevové poukázky.

Nakupujte strategicky

Pokud máte hlouběji do kapsy nebo vám přijde, že děti mají hraček až dost, odměňte je dárky, které využijí během léta a museli byste jim je stejně pořídit. Pokud se chystáte na dovolenou, mohou to být například potápěčské brýle, nafukovací matračka, nové plavky či kšiltovka. Dobrým tipem může být také nákup oblečení, zejména pro starší školáky, raději ale vezměte potomka s sebou, abyste vybrali správně.

Vyrazte na akce zdarma

Za odměny pro děti nemusí nutně padnout celá výplata. Stačí sledovat akce ve vašem městě. Každý rok jsou pro děti pořádány nejrůznější aktivity nebo vstupy zdarma či za symbolický poplatek do zoo, zámků, bazénů, kin či divadel. Zaměřte se na to s předstihem a překvapte děti v poslední den školy zábavnou akcí, která vás nezruinuje.

A jaké dárky jsou v kurzu?

Kapesní pistole Nerf N-Strike Elite Jolt Blaster
Střílečky jsou stále oblíbenou klučičí zábavou a pistole Nerf jsou již fenoménem. Vyberte svému školákovi kapesní pistoli micro velikosti. Po nabití ultra malého blastru ji může schovat do kapsy pro manévrování v těsné blízkosti svého nepřítele. O pistole Nerf si nyní můžete zahrát na webu www.rondo.cz a vyhrát je pro děti zdarma. Nebo je zakoupit v některém hračkářství (Bambule, Sparkys či HM studio), které je zapojeno do věrnostního programu Rondo.cz a za získané odměny si zahrát o dárek pro sebe.

Sluchátka Playz Kidz Kouzelná víla
Pokud vaše děti rády poslouchají pohádky či písničky, měli byste jim pořídit skvělá sluchátka s originálním a atraktivním designem, které je zaručeně potěší. Stereo sluchátka mají vypolstrované náušníky a tím umožňují dětem příjemné nošení. Jsou kompatibilní s MP3, MP4, Cd přehrávači, rádiem a počítačem. O sluchátka si můžete zahrát na webu www.rondo.cz a vyhrát je pro děti zdarma.

Repráček Polk Boom Bit 
Malý bluetooth reproduktor, který lze mít s sebou úplně všude – při cestování po městě i v přírodě, ale také při sportování. Díky integrované sponě jej snadno připevníte na oblečení, batoh, nebo kamkoliv vás napadne. Je malý, váží jen několik gramů, ale na své rozměry je překvapivě výkonný. Zvládne i outdoorovou zátěž, protože je prachotěsný a nárazuvzdorný. Navíc má vestavěný mikrofon, takže může fungovat jako hands-free, například při jízdě na kole. Bezdrátové bluetooth připojení má dosah až 9 metrů, reproduktor se snadno nabíjí vestavěným USB konektorem a baterie vydrží 3 hodiny při střední hlasitosti poslechu. Polk BOOM Bit je v nabídce v pěti barevných variantách – černá, šedá, modrá, červená a žlutá. K dostání v eshopu za 999 Kč na www.kreatek.cz

Aplikace v mobilu Lepší.TV
Malí i velcí školáci ocení sledování televize nebo oblíbených pořadů pohodlně na svém mobilu, tabletu nebo počítači. Lepší.TV je nejlevnější digitální televize na našem trhu, kterou lze přehrát na všech chytrých zařízeních a je vhodná kamkoliv, kde je internet. Sledovat televizi online je možné dokonce i na cestách v zahraničí. Na výběr je z nabídky z více než 69 stanic. Sledovat mohou i filmy z videotéky, ve které najdou více než 400 filmů, pořadů a dokumentů, které se neustále aktualizují. Více na www.Lepší.tv.