Potkejte se na veletrhu Profesia days se zaměstnavateli z ČR i ze zahraničí a zajímavými osobnostmi

Ve dnech 25. a 26. října 2017 se na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany koná největší pracovní veletrh v ČR Profesia days. Můžete zde zmapovat, jaké zajímavé pracovní pozice nabízejí zaměstnavatelé v ČR i zahraničí, prověřit své jazykové či jiné znalosti, promluvit si s odborníky a setkat se se zajímavými osobnostmi. Nebo rovnou získat novou práci, pokud vás ta stávající nenaplňuje. Vstup je pro všechny zdarma.   

Na veletrhu práce si přijdete na své, ať jste čerstvý absolvent nebo zkušený pracovník. Můžete zde najít novou práci nebo si jen zmapovat nové možnosti. Kromě přednášek na hlavním pódiu bude probíhat i tzv. Master Class program s informačními bloky zaměřenými na poradenství pro uchazeče o práci. Už tradičně budou součástí veletrhu i další zajímavé aktivity v rámci poradenské, přednáškové a testovací zóny, například testování předpokladů pro různé profese. Můžete zde také například za pomocí odborníků sestavit svůj profesní životopis, vytisknout jej, absolvovat pracovní pohovor „na zkoušku“, a rovnou vyrazit za HR pracovníky zúčastněných společností. Novinkou letošního ročníku veletrhu Profesia days je sekce zaměřená na studium a práci v zahraničí.

Na hlavním pódiu pak vystoupí spousta zajímavých řečníků, například kouč Marian Jelínek, herec Jan Cina, zpěvák Adam Mišík, kouzelník Michal Šindelář nebo modelka a finalistka České miss Veronika Kašáková, která vyrůstala bez rodinného zázemí a nyní vede nadační fond. Zastoupeni budou i autoři zajímavých nápadů, kterým se podařilo prorazit, například spolumajitel Vnitroblocku a Kavárny, co hledá jméno Jakub Zajíc nebo bratři, kteří se rozhodli zvednout zadky od počítačů a začali vařit vývary pod značkou Konečně vývar.

Více na www.profesiadays.cz. Vstup na veletrh je zdarma.