PRÁZDNINY ZAČÍNAJÍ NA BOBOVÉ DRÁZE

Konec školního roku už se blíží. V neděli 24. června je pro děti na Bobové dráze připraveno „Poslední zvonění“ - den plný netradičních soutěží a her s prázdninovou tématikou. České děti si také poprvé vyzkouší novou hru Makedo, z této neobvyklé skládačky mohou postavit letadlo, dům i hrad. Ve spolupráci s cyklocentrem pro ně bude postavena i překážková cyklodráha. Odměnou pro děti bude jedna jízda na Bobové dráze zdarma.  

Poslední zvonění pro děti bude probíhat na volné ploše před Bobovou dráhou. Zde si děti vyzkouší pohybové hry a soutěže s prázdninovou tématikou. Za zdolání všech překážek budou odměněni.

Děti budou překonávat řeku na chůdách, slézat horolezeckou stěnu a další prolézačky, skákat přes ostrovy a lovit rybičky.  Stezku odvahy zažijí v černém tunelu a obratnost otestují při běhu v pytlích, vrhu oštěpem a mnoha dalších úkolech. 

„Plánujeme předvedení nové hry pro děti MAKEDO, která se dosud v ČR neprodávala.  Díky této skládačce si děti mohou postavit z nejrůznějších materiálů téměř cokoliv. Zrecyklovat mohou papír, kartony i plast, a když je hračka omrzí zase ji rozebrat. Děti budou moci samy tvořit a přidávat další stavby a překážky k již připraveným hrám, takže jsem sám zvědavý, co tu děti s animátory nakonec postaví,“ prozradil Michal Sadil, ředitel Bobové dráhy. 
 
Společně se Ski a cyklocentrem Prosek bude pro děti dále připravena oblíbená překážková cyklodráha. Na této dráze si mohou děti vyzkoušet dětská kola Scott. Ti co už kolo vlastní mohou využít bezplatný základní servis kol před Skicentrem.  
 
Odměnou pro děti bude jedna volná jízda na Bobové dráze zdarma.
 
Program dětské akce:
 
Neděle 24. června 2012
Areál Bobové dráhy na Proseku
Začátek akce: 10:00 hod
Předpokládaný konec: kolem 17:00 hod