Prodej druhé etapy projektu Klínovec Hills byl právě zahájen

„Pořízení tzv. druhého bydlení je mezi lidmi stále oblíbené a roste zájem o objekty, které se dají využívat celoročně. Kromě chat v letních rekreačních oblastech u řek a přehrad klienti stále více poptávají chalupy a apartmány v atraktivních lokalitách na horách. Toto bydlení lze využít jednak pro vlastní dovolenou či delší pobyty, ale zároveň je dobrou investicí. Majitelé jej mohou po zbytek roku, kdy ho sami nevyužívají, výhodně pronajímat. Rekreační bydlení tak nezůstane prázdné a ještě přinese zisk,“ uvádí Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny (RSČS).

Zajímavé rekreační bydlení nabízí komplex Klínovec Hills, který exkluzivně prodává RSČS. Nachází se v nadmořské výšce 996 metrů v katastrálním území obce Loučná pod Klínovcem. Jedná se o projekt dvou samostatných čtyřpodlažních domů s celkem 46 byty a 4 komerčními prostory situovanými pouhých 100 m od nástupní stanice sedačkové lanovky Skiareálu Klínovec. „V první etapě byla postavena budova B s 20 bytovými jednotkami, která byla v roce 2012 zkolaudována a ve které byl otevřen vzorový byt. V prvním a druhém nadzemním podlaží vznikly také prostory pro moderní restauraci, půjčovnu sportovního vybavení a infocentra. V druhé etapě, jejíž výstavba bude zahájena letos v létě, přibude 26 bytů a další dva komerční prostory, které zvýší místní nabídku služeb,“ říká Petr Hrubý, jednatel RSČS/Absoluta Real. 
 
Apartmány jsou řešeny od těch nejmenších 1+kk o 24 m2 až po velkorysé 4+kk dosahující velikosti až 119 m2. „Dispozice bytů z druhé etapy lze ještě před výstavbou měnit a zájemci si je tak mohou přizpůsobit svým individuálním potřebám. Ke každému apartmánu náleží terasa nebo balkon. Parkovací stání v podzemních garážích a sklepní kóji s úložným prostorem na sportovní vybavení si mohou noví majitelé přikoupit,“ dodává Petr Hrubý. Ceny samotných apartmánů začínají přibližně na 1,5 milionu korun včetně DPH. Zájem o toto rekreační bydlení kousek od sjezdovky dokládá jejich prodejnost, kdy z první etapy jsou všechny až na vzorový byt vyprodány a z druhé etapy je krátce po zahájení prodeje většina z nejmenších apartmánů již rezervovaná. Apartmány Klínovec Hills jsou od Prahy vzdálené 120 km, což je přibližně dvě hodiny cesty autem. Jezdí sem také linkové autobusy z Božího Daru a Vejprt.
 
Investor BI development plánuje v rozvoji areálu Klínovec Hills pokračovat. „Klienti, kteří upřednostňují individuální výstavbu, si zde mohou pořídit volnou parcelu a postavit horskou chatu či penzion. Vybrat si mohou jeden z celkem osmi stavebních pozemků, každý o výměře cca 700 m2. V tomto roce dojde k zasíťování jednotlivých parcel a po dostavbě se pozemky v uzavřeném areálu stanou součástí nejvýše položeného rezidenčního centra na Klínovci Sever,“ doplňuje Petr Hrubý. V plánu investora je dále hotel i další objekty k rekreačnímu bydlení včetně komerčních prostor. 
 
Skiareál Klínovec je největším lyžařským střediskem Krušných hor. V posledních čtyřech letech zaznamenal rozvoj v podobě rozšíření sjezdových tratí a modernizace lanovek. V letošní sezóně byla například otevřena nejdelší lanovka s krycí bublinou v České republice spolu s červenou sjezdovkou zvanou Jáchymovská o délce 2950 m. Kromě sjezdových tratí se zde nachází dva bohatě vybavené snowparky a běžkařské stopy vedoucí kolem Božího Daru a Klínovce. Milovníci aktivnější zábavy se mohou vydat na větrné nezalesněné pláně pod Klínovcem a vyzkoušet snowkiting. V okolí projektu je možné zamířit také na wellness, vydat se na procházku do hor nebo vyrazit na golf do přibližně 30 km vzdálených Karlových Varů. V nich stejně jako v nedalekém Jáchymově celoročně fungují lázeňská zařízení. V létě jsou Krušné hory ideální pro cykloturistiku. V sousedním německém Oberwiesenthalu nechybí ani tenis, krytý bazén, bowling a bobová dráha. 
 
- Projekt Klínovec Hills vzniká ve více etapách; první je již dokončená a vyprodaná, výstavba druhé s 26 byty bude zahájena nejpozději v červenci tohoto roku
- Nabízí apartmány od 1+kk až po 4+kk o velikostech 24 m2 až 119 m2 s terasou nebo balkonem
- Nachází se pouhých 100 m od nástupní stanice sedačkové lanovky Skiareálu Klínovec
- Exkluzivním prodejcem projektu je pobočka RSČS/Absoluta Real