První československá Popelka Eva Hrušková vydala zajímavý motivační diář!

Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se každý měsíc zcela jinou osobností. Cítit se krásnější a být šťastná… Že nevíte, jakým směrem své tužby směřovat? Inspirujte se životními cestami dvanácti českých celebrit, zjistěte, jaký je jejich trik k dokonalému životnímu stylu, a pojďme s nimi objevovat jedinečnost každého dne. Přesně k tomu zve především ženy herečka, scénáristka, EVA HRUŠKOVÁ, která vydává Motivační diář na rok 2021.

První československá Popelka, Eva Hrušková oslovila a přizvala ke spolupráci 12 významných žen nejenom z herecké a pěvecké profese, a ty se rády zapojily. Každá z nich je patronkou jednoho měsíce. A tak v Motivačním diáři jsou herečky Libuše ŠAFRÁNKOVÁ a Zlata ADAMOVSKÁ zpěvačky Petra ČERNOCKÁ a Hanka KŘÍŽKOVÁ, první dáma moderní etikety Eva FILIPOVÁ, houslistka Markéta VOKÁČOVÁ, potomek ze 7. generace slavné loutkářské rodiny Anna Nováková KOPECKÁ, cukrářka a držitelka ocenění Mirka van Gils SLAVÍKOVÁ, spisovatelka Hana WHITTON, prezidentka České asociace zdravotních sester Martina ŠOCHMANOVÁ a mistryně světa v marmeládách - Živnostník roku, Žena roku Jihočeského kraje Blanka MILFAITOVÁ.

„Když jsem byla nakladatelstvím Allpress oslovena k tomu, zda bych dala dohromady Motivační diář, byla jsem velmi ráda, že tyto milé a úspěšné dámy přijaly mou výzvu. Moc si toho vážím. S diáři žiji takřka celý život a schovávám si je. Začala jsem těmi malinkými zápisníčky ve sladkých barvách, až po ty velké, které užívám dodnes. Už s ohledem na mou a manželovu profesi, kdy za normální běžné situace jsme téměř každý den někde jinde, nebo máme i dvě tři akce za den,“ říká Eva Hrušková, kterou tvorba diáře na rok 2021 velmi bavila.

Ona sama i oslovení kmotry a spoluautorky diáře přiznávají, že ač je doba velmi moderní a v mobilu má každý kalendář, všechny využívají ty klasické, papírové. Jednak proto, že co se jednou napíše, už se (někdy záhadně) nesmaže, a jednak, že to má i své kouzlo a šarm, mít na stole prostě knihu, která obsahuje všechny úkoly na hodiny, dny, týdny, měsíce….

„Každá z těch kmoter věnovala svou „motivaci“, svůj takový malý příběh a radu, jak se samy motivují a co radí těm ostatním, aby ten život prožili, nikoli jen přežili… Každá z těch žen je jiná, mají jiné zájmy, některé i jiné profese, a také k životu přistupují jinak. Vzniklo něco poměrně unikátního a já věřím, že se to čtenářkám – ale samozřejmě i pánům, čtenářům, bude líbit. Doufám, že ten příští rok 2021 bude lepší než tento, a že nebudeme muset tolik škrtat a přeorganizovávat, jako je tomu zatím doposud,“ podotkla autorka Eva Hrušková.

Motivační diář Evy Hruškové lze zakoupit jak v běžné knižní prodejní síti, tak ideálně přes e-shop: ZDE 

S ohledem na současnou situaci se zatím nekonal křest diáře, ale autorka i mnohé její kmotry počítají s tím, že až se situace uklidní, rády se setkají, a třeba při veřejné autogramiádě rády napíší věnování všem, kteří se chtějí nechat úspěšnými ženami inspirovat, a to nejenom do příštího roku…

 

Herečka Eva Hrušková hrála první československou Popelku

S manželem Janem Přeučilem tvoří už dvacet let známý pár!