S Letní scénou na Harfě se nudit nebudete

Polovina prázdnin bude brzy za námi a na jevišti Letní scény na Harfě se již vystřídaly všechny komedie Divadla Artur, kromě hry Sto let v očistci, tu uvidíte až 28.8.

Příští týden, tj. poslední týden v červenci, na vás opět čeká bohatý program, tak neváhejte a přijďte na Letní scénu na Harfě, nebudete se nudit.
 
Hned v pondělí 27.7. vás čekají oblíbené Svaté neřesti, komický příběh o tom, co se stane, když se lidé budou chtít stát lepšími.
 
V úterý 28.7. se můžete těšit na komedii Hledám milence, značka spěchá! Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.
 
Ve středu 29.7. uvidíte poprvé na střeše Harfa svěží komedii Domácí štěstí, ze které se mimo jiné dozvíte, jak si manželé mají jeden druhého vážit, jak zafunguje „sporýš lékařský“ i celer v manželském loži a další moudra k dosažení „štěstí manželského“.
 
A ve čtvrtek 30.7. vás pobaví Komici s.r.o. Zábavný pořad, který nemá v ČR obdoby, tentokrát s Milošem Knorem a Karlem Hynkem.
 
Vstupenky na všechna představení můžete zakoupit v síti Ticketportal nebo na Info stánku v Galerii Harfa.