Seznamte se: Jaroměřické plátky v novém obalu!

Oblíbené, tradiční výrobky v nových šatech - plátkové sýry se v mlékárně v Jaroměřicích nad Rokytnou vyrábějí už desítky let, nyní se pyšní novými atraktivními obaly. Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a tradičních pomazánkových sází na kvalitní suroviny a tradiční výrobní procesy. Nepoužívá žádné konzervanty, umělá barviva a sladidla či jiná „éčka“.

Základní ingredienci – mléko – kupuje od místních farmářů. Výrobky Jaroměřické mlékárny jsou hrdí nositelé značek Klasa a CEFF (potraviny neobsahují „éčka“). Více naleznete na www.mlekarna.cz.
 
DOPORUČUJEME:
 
Jaroměřický Zámecký 45% plátkový sýr – luxusní chuť za příjemnou cenu
 
Kvalitní mléko, sůl, čisté mlékařské kultury, syřidlo, klasický tvar podkovy a originální receptura. Tolik stačí pro výrobu lahodného sýru s oky holandského typu. Poctivý sýr z přírodních surovin bez zbytečné chemie zaujme svou lahodnou, nahořkle máslovou chutí i polotvrdou konzistencí.
 
Doporučená cena Jaroměřického Zámeckého 45% plátkového sýra (100g) 29,90 Kč.
 
Eidamské plátky – česká klasika v kvalitním provedení
 
Již od roku 1937 se v Jaroměřicích nad Rokytnou vyrábí sýr holandského typu, který v Česku zdomácněl pod názvem eidam. Od té doby se receptura příliš nezměnila. Celý proces výroby mají v Jaroměřické mlékárně plně pod kontrolou – od nákupu mléka přes výrobu 30% a 45% eidamu až po přípravu speciálního uzeného eidamu, který získává svou nezaměnitelnou chuť díky kouři výhradně z bukových štěpků ve vlastní udírně Jaroměřické mlékárny.
 
Doporučená cena Jaroměřického Eidamu 30% plátkového sýra (100 g) 21,90 Kč.
Doporučená cena Jaroměřického Eidamu 45% plátkového sýra (100 g) 27,90 Kč.
Doporučená cena Jaroměřického Uzeného Eidamu 45% plátkového sýra (100 g) 28,90 Kč.
 
Všechny tyto sýry nyní naleznete v nových obalech!