Svět se baví... bavte se s ním!

Channel Crossings patří mezi prestižní jazykové agentury. Na českém trhu působíme již od roku 1993. Naším posláním je poskytování široké nabídky efektivních jazykových služeb tak, abychom uspokojili individuální požadavky domácích i zahraničních klientů z řad soukromých firem, státních organizací i široké veřejnosti.

Channel Crossings patří mezi prestižní jazykové agentury. Na českém trhu působíme již od roku 1993. Naším posláním je poskytování široké nabídky efektivních jazykových služeb tak, abychom uspokojili individuální požadavky domácích i zahraničních klientů z řad soukromých firem, státních organizací i široké veřejnosti. Jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2000, v roce 2005 jsme získali speciální cenu v Soutěži o nejlepší firmu s rovnými příležitostmi pro muže a ženy v ČR a v roce 2004 Evropskou jazykovou cenu Label za inovativní projekt v oblasti jazykové výuky. Od března 2008 jsme držitelem certifikátu Odborný poskytovatel překladatelských služeb.

Každý měsíc Vám nabídneme zvýhodněné ceny na překlady a tlumočení vybraných jazyků! Sledujte www.chc.cz/akce.html

Jsme profesionálové ve svém oboru. Hlavní prioritou je pro nás kvalita dodávaných služeb. Zaměřujeme se na řízení na míru šitých překladatelských projektů, které vyžadují efektivní týmovou spolupráci a manažerské dovednosti.

Překladatelské služby poskytujeme ve všech světových a v celé řadě méně běžných jazyků. Naše základní nabídka obsahuje:

* překlady odborných textů
* překlady se soudním ověřením
* korektury překladů
* expresní překlady
* překlady v sídle klienta
* překlady audio a videozáznamů

Jsme držitelem certifikátu kvality podle ISO 9001:2000, od března 2008 jsme držitelem certifikátu Odborný poskytovatel překladatelských služeb. Jsme dlouholetými spolupracovníky Nadace Terezy Maxové dětem a podporujeme Nadaci Forum 2000.