Tipy na vánoční dárky - Pro cestovatele, milovníky kvalitního alkoholu i pro domácí mazlíčky

Pro cestovatele: Dovolená na jachtě. Jsou vaši blízcí vášniví cestovatelé? Nadělte jim netradiční dovolenou, která se cenově neliší od té tradiční, ale zanechá zážitek na celý život.  

Využít můžete nabídky first minute, kdy nyní zaplatíte pouze 15 % z celkové ceny a zbytek až před cestou. Nejširší výběr jachet a destinací od Chorvatska, Itálie či Řecka přes Karibik, Kubu až po Asii nebo Afriku nabízí jednička na trhu Zindulka.cz. Zde můžete zakoupit dovolenou i s kapitánem, který bude nejen vaším průvodcem světem moří, ale i nezapomenutelným společníkem. Více informací a rezervace na www.zindulka.cz

Pro fajnšmekry: Dárková sada Martini Asti
Martini Asti je sekt pocházející z Piemontské oblasti, který má klasifikaci DOCG. To znamená, že pochází pouze z místní révy pěstované v regionu Piemont v severozápadní Itálii. Poté co jsou hrozny Moscato Bianco sesbírány na svazích piemontských vinic, jsou záhy lisovány a fermentovány tak, aby ve směsi vznikla jenom nízká hladina alkoholu. Tento proces pomáhá zachovat přírodně sladkou chuť a vůni, s nádechem hroznů, melounů a broskví. K dostání v dárkovém balení se sklenicemi v maloobchodní sítí a na www.global-wines.cz od 194 Kč.

Pro domácí mazlíčky: Kulatý pelíšek Aminela
Elegantní a pohodlný pelíšek s měkkou výplní si zamilují všichni čtyřnozí mazlíčci díky hebkému, přesto odolnému potahu. 100% pohodlí zaručí i kvalitní výplň z paměťové pěny, která se přizpůsobí a vytvaruje dle potřeb zvířete. K dostání od 690 Kč na www.krmiva-pucalka.cz.