Ubytujte se v hotelu Colloseum

Hotel Colloseum - Černý Koníček je pečlivě zrekonstruovaná historická budova v centru Prahy! Hotel Colloseum - Černý Koníček nabízí velmi příjemné ubytování ve 30 pokojích s WC a sprchovým koutem, TV se satelitním programem a telefonem s přímou volbou.

Hotel Colloseum - Černý Koníček je pečlivě zrekonstruovaná historická budova v centru Prahy!

Hotel Colloseum - Černý Koníček nabízí velmi příjemné ubytování ve 30 pokojích s WC a sprchovým koutem, TV se satelitním programem a telefonem s přímou volbou.

Hotelová restaurace s širokou nabídkou výborné kuchyně jistě přispěje ke spokojenosti Vašeho pobytu. Restaurace hotelu Colloseum - Černý Koníček je určena jak pro stravování hotelových hostů, tak pro ostatní veřejnost. Nachází se v přízemí budovy.

Recepce hotelu Colloseum - Černý Koníček je svým návštěvníkům plně k dispozici 24 hodin denně. Pohotový personál zprostřědkovává hostům směnárenské služby, prodej okružních jízd a výletů s průvodcem, transfer letiště-hotel a objednávky taxi s garancí ceny, praní prádla, uložení cenností v sejfu a další služby. Cílem personálu hotelu Colloseum - Černý Koníček je poskytovat svým hostům individuální přístup, pohodu a pocit komfortu.

Budova hotelu Colloseum - Černý Koníček byla postavena již ve 13. století. Současná architektonická podoba domu je dána barokní přestavbou z počátku 18. století. V této podobě je dům zachován prakticky dodnes. V docházkové vzdálenosti mohou hosté hotelu Colloseum - Černý Koníček obdivovat Národní divadlo, Karlův most a Václavské náměstí, nebo se pokochat krásným výhledem na Pražský hrad ze slavné kavárny Slavia.

http://www.hotel-colloseum---cerny-konicek-praha-2.abc-ubytovani.info