V REZIDENČNÍM PROJEKTU ZELENÉ MĚSTO 2 BYL OTEVŘEN NOVÝ VZOROVÝ BYT

Společnost Daramis pokračuje ve výstavbě druhé fáze rezidenčního projektu Zelené Město 2 v pražských Hrdlořezích. Zájemci o bydlení si mohou nyní prohlédnout nový vzorový byt, který navrhli designéři z firmy Proceram. K dnešnímu dni je v projektu prodáno 75 % bytů.  

Nový vzorový byt byl vybudován poté, co došlo k prodeji ukázkového bytu předchozího novému majiteli. Představuje byt o velikosti 3+kk a ploše 77 m2 s příslušenstvím. Interiér je zařízen podle nejnovějších trendů a maximálně využívá daný prostor i prostřednictvím praktického moderního nábytku ve světlých odstínech a díky bytovým doplňkům, které každé místnosti vtiskují osobitý styl. 

V projektu Zelené Město 2 probíhá v současné době prodej bytů v posledních dvou budovách A a B. V nabídce jsou bytové jednotky o velikosti 1+kk až 4+kk. Zelené Město 2 se nachází mezi dvěma velkými parky. Lokalita je dobře dostupná jak prostředky městské hromadné dopravy, tak automobilem. Nachází se zde tři mateřské školy, dětská hřiště, supermarkety a menší obchody. 

www.daramis.com
www.zelene-mesto2.cz