Valentýnské tipy - růžové šampaňské, červené doplňky, dovolená na jachtě

Lanson Rosé Label Brut v dárkovém boxu s růžovými šampuskami nebo růžovém termoobalu  

Růžové šampaňské z vinařství Lanson je připraveno z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, má lososovou barvu s růžovými okraji. Vůně vína je delikátní a svěží, podpořena tóny červeného ovoce, zejména granátových jablek a růží. Chuť je jemná a ušlechtilá s dlouhým závěrem. K dostání v dárkovém balení se stylovými růžovými sklenicemi Lanson za 1 679 Kč nebo v růžovém termoobalu za 1 085 Kč, obojí na www.global-wines.cz.  

Passion Red Brabantia 
Bytové doplňky, které spojuje červená barva. Od kuchyňských pomocníků, přes lásku k přírodě s novými recyklovatelnými koši až po koupelnové doplňky. K dostání na www.brabantia.cz.

Vezměte svou polovičku na plavbu
Rádi společně cestujete a poznáváte nové věci? Darujte si nezapomenutelný zážitek, vydejte se na valentýnskou plavbu do exotiky. Zindulka.cz pronajímá jachty po celém světě i s kapitánem, který bude vaším průvodcem i společníkem. Více informací a rezervace na www.zindulka.cz

Láska prochází i žaludkem
Plánujete pro partnera slavnostní večeři, kterou byste si chtěli vychutnat v intimním prostředí, nejlépe doma? Ale vaření není vaše silná stránka, chybí vám nápad nebo čas? Pak pomůže služba Dámejídlo.cz, která během chvilky vykouzlí na vašem stole slavnostní večeři i o několika chodech včetně dezertu. Stačí si jen vybrat z široké nabídky restaurací a jídlo vám doručí až domů.
Více na www.damejidlo.cz.