Vánoční trhy na náměstí Míru

Nechat se unést příjemnou atmosférou Vánoc pod širým nebem můžete letos od 20. 11. do 24. 12. 2011, každý den včetně sobot a nedělí od 10.00 do 19.00 hod.  

Vánoční trhy nabídnou příchozím v 59-ti prodejních stáncích typické produkty těchto svátků. Poetické nápisy ve štítech každého stánku prozradí více: medový krámek, Levandulová, solné lampy, knihařství, Bylinná mýdlárna, dřevěné výrobky, vánoční perníčky, staročeský trdelník, Těchonická medoláda, vánoční ozdoby, keramické betlémy, dřevěné hračky a hlavolamy, umělecká batika, výrobky z ovčího rouna, umělecké šperky z drahých minerálů, sklenění Elfové a víly atd. Chybět nebude ani typické vánoční občerstvení, jako je vánoční punč, svařené víno, teplé palačinky, speciality na grilu a mnohé další. Vánoční strom s ručně malovaným betlémem bude letos zahalen stovkami LED žárovek do fialovo-purpurové záře.

Na letošních vánočních trzích na nám. Míru se představí občanská sdružení Cesta domů, Sdružení na pomoc dětem s handicapy a Shamanka. K prodeji výrobků ze svých chráněných dílen budou mít k dispozici v rámci bezplatného pronájmu od provozovatele trhů jeden stánek. Všechny návštěvníky srdečně zveme k návštěvě... Stánek č. 28 - Chráněné dílny.