Právě se nacházíte:

Velká jarní cyklojízda

Ve čtvrtek 28. dubna 2011 se od přibližně 18.30 do cca 20.00 hodin uskuteční tradiční cyklistická akce "Velká jarní cyklojízda" ulicemi hl. m. Prahy. Vzhledem k předpokládanému počtu účastníků - asi 2 000 cyklistů - může dojít na trase cyklojízdy ke krátkodobému omezení provozu.

Trasa cyklojízdy vede z nám. Jiřího z Poděbrad v Praze 3 ulicemi - U Vodárny, Slezská, nám. Míru, Anglická, Sokolská, přes Nuselský most, na Pankrácké nám., dále ulicemi Na Pankráci, Budějovická, Olbrachtova, Jeremenkova, Modřanská přes Barrandovský most a ulicemi Strakonická, Nádražní, Ke sklárně.

Největší zdržení lze očekávat na trase Sokolská - Nuselský most, kudy pojedou cyklisté cca 25 minut v době mezi cca 18.50 - 19.15 hodinou. Magistrát hl. Doporučujeme proto řidičům, aby pokud možno buď zvolili pro průjezd po "magistrále v úseku Sokolská - Nuselský most buď čas mimo dobu průjezdu cyklistů, nebo jinou trasu. Další krátkodobá omezení automobilové dopravy lze očekávat i na dalších místech trasy cyklojízdy, případně v místech křížení s její trasou.

Provozu městské hromadné dopravy se tato akce nedotkne.

Pořadatelem "Velké jarní cyklojízdy" je Auto-mat, o.s.

www.praha2.cz