VILADŮM BRANICKÁ VYHLÍDKA BYL PRÁVĚ DOKONČEN A ZKOLAUDOVÁN

Společnost CRESCON dokončila projekt nadstandardního bydlení v žádané lokalitě pražského Braníku. Solitérní viladům s dvanácti prostornými bytovými jednotkami, který je citlivě zasazen do stávající vilové zástavby na okraji lhoteckého lesoparku, byl zkolaudován a noví majitelé se budou moci stěhovat ještě v letošním roce.

Viladům Branická vyhlídka nabízí v pěti nadzemních podlažích celkem dvanáct komfortních bytových jednotek v dispozicích 2+kk až 4+kk a velikostech od 53 až do 157 m². „Projekt představuje ideální rodinné bydlení. V dosahu centra i široké občanské vybavenosti, v žádané lokalitě charakteristické klidem a bezpečím vilové zástavby,“ říká ředitel společnosti CRESON Jan Jerie. „Byty jsme právě zkolaudovali. Noví majitelé se tak budou moci nastěhovat ještě v letošním roce a Vánoce oslavit již ve svém novém domově. Prodaná je aktuálně téměř polovina bytů,“ dodává Jerie. Kromě nejvyššího patra, na kterém se rozprostírá 157metrový penthouse se 100metrovou střešní terasou, jsou do jednotlivých podlaží situovány vždy dva až tři byty. Ke každému náleží prostorná terasa nebo předzahrádka. K bytovým jednotkám patří také komory umístěné v přízemí objektu, podzemní podlaží je určeno pro 17 parkovacích stání, navíc jsou k dispozici ještě tři parkovací stání venkovní. Architektonickému řešení domu vévodí čisté linie a promyšlené uspořádání vnitřního prostoru bytů. Celá stavba působí vyváženým a klidným dojmem a pochází od renomovaného architekta Stanislava Heidlera. Ten stojí i za předchozím projektem společnosti Crescon nazvaném Procházkova 7, jenž byl nominován na ocenění Best of Realty pro rok 2012. 

 
Viladům Branická vyhlídka poskytuje, jak název napovídá, výhledy do zeleně i širokého okolí vilové čtvrti. Projekt charakterizuje rovněž promyšlené prostorové uspořádání bytů a vysoká kvalita použitých materiálů. Poloha zaručuje kromě příjemného prostředí k bydlení i kompletní občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Novodvorská a drobnější obchody v rámci starého Braníka. Nechybí školy, školky, pošta ani zdravotnické zařízení. Odpočinek a sportovní vyžití umožňuje přilehlý lesopark. Výhodou je také blízkost Vltavy, podél které vede cyklostezka z centra Prahy až na Zbraslav. V sousedních Hodkovičkách se nachází kvalitní golfové hřiště. V létě je možno se osvěžit ve Žlutých lázních či si zaplavat v bazénu v Podolí, příznivci zimy a bruslení zase ocení nedaleký zimní stadion. Lokalita je i dobře dopravně dostupná. Poblíž domu se nachází zastávka čtyř linek autobusů MHD spojující oblast s trasou metra B (na Smíchovském nádraží), či s trasou metra C (na stanici Kačerov). Jen několik minut trvá cesta na zástavku tramvají, které zajišťují pohodlné a rychlé spojení s centrem města.