Vířivé vany Canadian SPA - CHROMOTERAPIE

V životě každého člověka představují barvy určitě nálady, představy a pocity, které mají následný účinek i pro naše tělo.

Vířivé vany - CHROMOTERAPIE

V životě každého člověka představují barvy určitě nálady, představy a pocity, které mají následný účinek i pro naše tělo. Jakékoliv vnější působení barvami na naše barevné oční vnímání má v případě pozitivních a teplých barev příznivý vliv na náš psychický i duševní stav.

 


Již staří Egypťané poznali a využívali příznivé účinky a vlivy slunečních paprsků rozkládaných na barevná spektra a se světlem velmi pracovali. V analogii vývoje lékařské vědy bylo několikrát zkoumáno působení vlivu barevných světel na biologické funkce organizmu a naše podvědomí.
V obecné rovině dnes platí, že aplikování barevnosti světel v širokém rozsahu světelnou a barevnou terapií je skutečně velmi pozitivním přínosem pro duši člověka. Osvětlení a barevná proměnnost našich vířivých bazénu Canadian SPA se skládá ze čtyř různých barevných světel, byly tedy pro člověka vybrány barvy nejoblíbenější a nejsympatičtější, tedy projevy barevnosti zelené, žluté, modré a červené. Hlavní řídící jednotka špičkové americké technologie BALBOA dokáže svému uživateli nabídnout také možnost barevné duhy, tedy průběžné a plynulé barevné proměny ve stylu duhy.  Vše je pouze závislé na stisku jediného tlačítka..

Pro titul Praha2online.cz připravilo SPA Studio s r.o., mediální parnter serveru.
Text: Josef Vnouček

SPA STUDIO logo