Vyhlášení Eliminací 2016 Praha festivalu Przystanek Woodstock

Polský Open Air festival Przystanek Woodstock, který je všeobecně považován za jeden z největších na světě překročil hranice Polska. Konkrétně si Woodstock přijede do Česka vybrat v rozmezí 8 kapel jednu, která si zahraje na letošním Przystanku Woodstock 2016. Vybírá se z třech krajin – České Republiky, Slovenska a Maďarska a celý tento výběrový proces se nazývá Eliminace.  

V době od 1.2.2016 do 15.3.2016 mají všechny kapely z těchto regionů, které by si rády zahrály na Przystanku Woodstock možnost se do tohoto výběru ( eliminace ) zapojit. Jednoduše stačí poslat CD s vlastní tvorbou na pražskou adresu agentury MusicMap. Je třeba mít připravený ucelený program v délce minimálně 40 minut. Podmínky přihlášení kapel jsou podrobně uvedeny na oficiálních stránkách festivalu Przystanek Woodstock tak jako na hudebním serveru MUSICMAP.TV.

Do teď se však kapely uměly dostat na festival pouze formou polských eliminací. Do těch se ročně přihlásí tisíce kapel z celého světa. Probíhají ve více Polských městech a ve více kolech. Tentokrát se však kapely z celého regionu dostanou k informacím ve svém jazyce, přihlásit se na eliminaci je teda jednodušší, jazyková bariéra odpadla a šance dostat se na Przystanek Woodstock je pro naše kapely větší než přes polské eliminace.

Samotné eliminace proběhnou v pražském klubu Futurum 09.04.2016. Vstup na Eliminace bude bezplatný. Všechny informace o line upu Eliminací a složení poroty Eliminací Przystanek Woodstock 2016 Prague budou zveřejněné na oficiálních stránkách festivalu Przystanek Woodstock a na stránkách MusicMap.TV začátkem dubna 2016.

Informace k Eliminacím Przystanku Woodstock 2016 Prague:

Marko Rybka 
CEO manažer
Eliminací Przystanku Woodstock 2016 Prague
www.woodstockfestival.pl
https://www.facebook.com/EliminacjeDoPrzystankuWoodstock
www.woodstockfestival.pl/en/woodstock_festival/preliminaries