Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Woman&Life - festival osobního rozvoje a péče pro ženy

1. 09 2015 | Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vám představit nový festivalový projekt, který se zaměřil na významnou cílovou skupinu ovlivňující současnou společnost – na ženy. 

Woman&Life se koná 18. - 19. 9. 2015 na Výstavišti Praha Holešovice.
 
Cílem festivalu Woman&Life je zprostředkovat ženám všech věkových kategorií co největší množství užitečných informací, které se dotýkají jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry a seberealizace a také péče o zdraví a krásu.
 
Festival Woman&Life je rozdělen do 4 základních částí:
 
- Festivalový program – Střední hala paláce, hlavní pódium – hudební skupiny a sólisti, muzikálové a taneční vystoupení, pořady uznávaných koučů z oborů sebepoznání, motivace a rozvíjení nejen ženského potenciálu, program pro středoškoláky „Řekni Ne drogám, řekni Ano životu“ s Lukášem Bechyně, setkání s osobnostmi z různých oborů, z vrcholového sportu, s oblíbenými umělci a tvůrci, módní přehlídky z dílen známých návrhářek a značek, New Woman Look“- proměny žen 3 generací od vizážistek a stylistů, dvoudenní „Tančírna“ s přehlídkou a výukou tanečních stylů pro aktivní zapojení všech návštěvníků, autogramiády.
 
- Osvětový odborný program – Pravé křídlo paláce, otevřené seminární prostory s širokou společenskou a zdravotní tématikou - osobní rozvoj, životní styl, zdraví a jeho prevence, psychologie, komunikace, výživa, stravovací návyky, obezita, hubnutí, otázky těhotenství, mateřství, rodičovství a výchovy, partnerské vztahy, pořad „Zdravě myslet, zdravě žít“, knihy a setkání s autory, vzdělávání, kariéra, společenské postavení žen, alternativní pohled na život a duchovní sféra, prezentace zajímavých novinek a prospěšných produktů od vystavovatelů – ve spolupráci s lékaři, odborníky, kouči, známými osobnostmi a sdruženími, autogramiády.
 
- Veletržní sekce - Pravé křídlo paláce s prodejními stánky – kosmetické produkty, metody a služby péče o tělo, biopotraviny, zdravá výživa, dietní strava, ženská, dětská a odborná literatura, didaktické pomůcky, vzdělávací kurzy, fitness&wellness, módní odívání a doplňky, šperky a bižuterie, volný čas.
 
- Služby zdarma pro návštěvnice – oba dny centrum partnerských a rodinných vztahů s týmem zkušených kouček, výživoví poradci a otázky hubnutí, poradna samovyšetření prsu, centrum líčení a účesů, ochutnávky, služby formování těla, centrum dentální prezence, centrum relaxačních cvičení a masáží, centrum kurzů tance pro všechny.
 
Osobnosti v programu festivalu:
Dominik Hašek, Vlastimil Harapes, Karel Weinlich, Andrea Kalivodová, Jan Měšťák, Miroslav Krejčíř, Jitka Vlková, Petra Krajčinovič, Petr Havlíček, Jaroslava Procházková,  Ivana Follová, Monika Vaverová, Mark Dzirasa, Yehuda Tagar, Lukáš Bechyně, Jiří Vokáč Čmolík, Lilia Khousnoutdinova,  Daniela Drtinová, Viktor Sodoma, Lucie Klásek, manželé Komedovi a mnoho dalších. 
Program festivalu se každým dnem doplňuje.
 
Festival Woman&Life se již nyní řadí mezi TOP AKCE  s významným společenským přesahem a nabízí ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život a pozitivní zážitky, které si z návštěvy festivalu Woman&Life odnesou.
 
 

Diskuse

Čtěte více

Unikátní „mikrovlnka“ FT4 již brzy dokáže opravit výtluk či trhlinu na silnici za pouhých 15 minut

Česká společnost FUTTEC, autor patentu na unikátní systém celoročních oprav poruch asfaltových vozovek (výtluků a trhlin) prostřednictvím mikrovlnné technologie, se ve spolupráci se státním ...

Důležitá pravidla a několik tipů pro bezpečné cestování v letošním létě

Mnoho měsíců různých opatření a přísných omezení spojených s kontrolou šíření pandemie covid-19 je za námi. A většina z nás se těší na zaslouženou dovolenou. V boji s pandemií nemáme ale stále ...

Roste zájem o investice do nemovitostí. Vyplatí se investovat přes nemovitostní fond?

V poslední době stoupá zájem o investice do nemovitostí, jak hlásí řada developerů i realitních kanceláří, včetně společnosti Bidli holding. Mezi výhody především těch rezidenčních, patří ...

Příští týden otevřou tramvaje a autobusy přední dveře

Od příštího pondělí budou moci lidé nastupovat do autobusů a tramvají i předními dveřmi, také si budou moci sednout na přední řadu sedadel za řidiče. Dopravní podnik a ostatní dopravci ...

Lenka Mrázová: Jak vyjádřit ženskost v byznysu a podat výkon

Součástí letošního 12. ročníku akce Equal Pay Day byl již tradičně speed mentoring.  Každoročně u mentoringových stolů zasedají stovky žen, které si společně užívají atmosféru plnou ...

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO