Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Woman&Life - festival osobního rozvoje a péče pro ženy

1. 09 2015 | Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vám představit nový festivalový projekt, který se zaměřil na významnou cílovou skupinu ovlivňující současnou společnost – na ženy. 

Woman&Life se koná 18. - 19. 9. 2015 na Výstavišti Praha Holešovice.
 
Cílem festivalu Woman&Life je zprostředkovat ženám všech věkových kategorií co největší množství užitečných informací, které se dotýkají jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry a seberealizace a také péče o zdraví a krásu.
 
Festival Woman&Life je rozdělen do 4 základních částí:
 
- Festivalový program – Střední hala paláce, hlavní pódium – hudební skupiny a sólisti, muzikálové a taneční vystoupení, pořady uznávaných koučů z oborů sebepoznání, motivace a rozvíjení nejen ženského potenciálu, program pro středoškoláky „Řekni Ne drogám, řekni Ano životu“ s Lukášem Bechyně, setkání s osobnostmi z různých oborů, z vrcholového sportu, s oblíbenými umělci a tvůrci, módní přehlídky z dílen známých návrhářek a značek, New Woman Look“- proměny žen 3 generací od vizážistek a stylistů, dvoudenní „Tančírna“ s přehlídkou a výukou tanečních stylů pro aktivní zapojení všech návštěvníků, autogramiády.
 
- Osvětový odborný program – Pravé křídlo paláce, otevřené seminární prostory s širokou společenskou a zdravotní tématikou - osobní rozvoj, životní styl, zdraví a jeho prevence, psychologie, komunikace, výživa, stravovací návyky, obezita, hubnutí, otázky těhotenství, mateřství, rodičovství a výchovy, partnerské vztahy, pořad „Zdravě myslet, zdravě žít“, knihy a setkání s autory, vzdělávání, kariéra, společenské postavení žen, alternativní pohled na život a duchovní sféra, prezentace zajímavých novinek a prospěšných produktů od vystavovatelů – ve spolupráci s lékaři, odborníky, kouči, známými osobnostmi a sdruženími, autogramiády.
 
- Veletržní sekce - Pravé křídlo paláce s prodejními stánky – kosmetické produkty, metody a služby péče o tělo, biopotraviny, zdravá výživa, dietní strava, ženská, dětská a odborná literatura, didaktické pomůcky, vzdělávací kurzy, fitness&wellness, módní odívání a doplňky, šperky a bižuterie, volný čas.
 
- Služby zdarma pro návštěvnice – oba dny centrum partnerských a rodinných vztahů s týmem zkušených kouček, výživoví poradci a otázky hubnutí, poradna samovyšetření prsu, centrum líčení a účesů, ochutnávky, služby formování těla, centrum dentální prezence, centrum relaxačních cvičení a masáží, centrum kurzů tance pro všechny.
 
Osobnosti v programu festivalu:
Dominik Hašek, Vlastimil Harapes, Karel Weinlich, Andrea Kalivodová, Jan Měšťák, Miroslav Krejčíř, Jitka Vlková, Petra Krajčinovič, Petr Havlíček, Jaroslava Procházková,  Ivana Follová, Monika Vaverová, Mark Dzirasa, Yehuda Tagar, Lukáš Bechyně, Jiří Vokáč Čmolík, Lilia Khousnoutdinova,  Daniela Drtinová, Viktor Sodoma, Lucie Klásek, manželé Komedovi a mnoho dalších. 
Program festivalu se každým dnem doplňuje.
 
Festival Woman&Life se již nyní řadí mezi TOP AKCE  s významným společenským přesahem a nabízí ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život a pozitivní zážitky, které si z návštěvy festivalu Woman&Life odnesou.
 
 

Diskuse

Čtěte více

Uzavírky, zácpy, dopravní nehody a rozčilení řidiči: tradice konce prázdnin na českých silnicích

Uzavírky, zácpy, dopravní nehody a rozčilení řidiči: tradice konce prázdnin na českých silnicích

Vyjádření Jiřího Rušikvase, zakladatele společnosti FUTTEC, nejen k blížícímu se konci letních prázdnin a s tím souvisejícím hustým provozem na tuzemských komunikacích, ale i ke špatnému ...

V Národním muzeu máte jedinečnou příležitost vidět poslední dopis Milady Horákové

V Národním muzeu máte jedinečnou příležitost vidět poslední dopis Milady Horákové

V Historické budově Národního muzea se nyní můžete přijít podívat na poslední dopis, který napsala Milada Horáková před svou popravou. Část dopisu je vystavena u příležitosti 70. výročí od smrti ...

YIT spouští prodej bytů z druhé etapy projektu Ranta Barrandov

YIT spouští prodej bytů z druhé etapy projektu Ranta Barrandov

Na Praze 5 rostou i čtyři domy druhé etapy rezidenčního komplexu Ranta Barrandov společnosti YIT. Developer právě spouští prodeje 118 nízkoenergetických bytů v dispozici od 1+kk do 5+kk, které ...

Expati se rychleji propojí s českými vlastníky nemovitostí

Expati se rychleji propojí s českými vlastníky nemovitostí

Anglicky hovořící cizinci už nemusí prosit místní o pomoc s hledáním bydlení. Bezrealitky.cz, největší český server nabízející bydlení přímo od majitelů, se totiž spojuje s Prague Morning, jednou ...

Jelen, výr, rys a medvěd? V kampani JRD navštěvují známé herce v jejich domově nečekaní hosté

Jelen, výr, rys a medvěd? V kampani JRD navštěvují známé herce v jejich domově nečekaní hosté

Společnost JRD, průkopník a lídr na trhu s energeticky úspornými a zdravými rezidenčními projekty, zahájila jako první developer v České republice rozsáhlou kampaň na podporu kvalitního vnitřního ...

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO