Zajistěte si zábavný a flexibilní přivýdělek ke studiu

Zvládat při studiu práci, která nebude časově náročná, bývá často velký problém. Najít takovou, která bude vyhovovat vašim možnostem a pravidlům dané firmy, není snadné, proto jsme pro vás vybrali několik flexibilních, zábavných, a hlavně zajímavých brigád, při kterých se to bude studovat jedna báseň.

Buďte osobním asistentem, který sežene cokoliv a kdykoliv

Znáte kurýry v zelených autech, kteří křižují Prahu křížem krážem a shání, co si jejich zákazníci přejí? Tak pokud je vám sympatické, že bude vaše práce rozmanitá a jednou vyrazíte na nákup, po druhé do lékárny, jindy zase vyženete pavouka z ložnice nebo třeba přivezete zapomenutý pugét květin na rande, tak je to práce pro vás. A co víc, časová flexibilita je tu naprosto vítaná! Staňte se Doďákem!

Rozvážejte jídlo. Na kole, autem nebo na koloběžce

Poslíček čerstvě připraveného, a ještě horkého jídla je vlastně takovým každodenním hrdinou mnoha pracujících lidí. Bez nich by jim kolem poledne pěkně kručelo u pracovního stolu v břiše. Být kurýrem, který rozváží teplé obědy (nebo večeře), vyžaduje zejména nadšení pro věc a rychlost. Pokud jste ale majitelem kola, auta, a nebo třeba koloběžky, máte vystaráno a super brigádu k tomu!

Choďte na procházky se psy

Venčit psy? A za peníze? No jasně! Brigáda, která je například ve Spojených státech velmi ceněná a oblíbená. Takže, pokud jste milovníky čtyřnohých mazlíčků, rozhodně není čas ztrácet čas. Díky této práci nejen vyrazíte na čerstvý vzduch, ale ještě navíc budete v pohybu a uděláte radost nějakému chlupáči, který rozhodne nechce sedět celý den sám doma.

Staňte se “nabíječem” koloběžek Lime nebo třeba “checkařem” pro Rekola

Mikromobilita je na vzestupu a sdílené přepravní prostředky zažívají boom i v Praze. Jak koloběžky, tak i kola ale vyžadují servis, denní kontrolu, správné rozmístění po městě či třeba nabíjení. Zkuste štěstí jako nabíječ u Limu nebo třeba jako “checkař” u Rekol. Budete pány svého času, přivyděláte si na vzduchu a pomůžete rozvoji ekologické dopravy po městě.