EKOSPOL zahajuje prodej dalších 250 bytů v Kyjích a v Měcholupech

Prodej dalších více než 250 nových bytů ve svých dvou stěžejních projektech dnes zahajuje přední česká developerská společnost EKOSPOL. Čtvrtá etapa bytového areálu Panorama Kyje nabídne celkem 97 bytů, pátá etapa projektu Nové Měcholupy pak rovných 154 bytových jednotek. Ceny bytů v dalších etapách tzv. superlevných projektů se stále pohybují okolo 36 tisíc korun za metr čtvereční včetně DPH.

Konkrétně byty 1+kk s balkonem začínají dokonce pod hranicí 1,2 mil. Kč vč. DPH, byty 2+kk jsou k mání již za 1,7 milionu korun a byty o dispozicích 3+kk startují na 2,5 milionech Kč vč. DPH.
 
Aktuálně nejprodávanější rezidenční projekty v celé Praze
Obě lokality dlouhodobě patří mezi nejprodávanější bytové projekty současnosti. V Kyjích společnost EKOSPOL aktuálně staví dvě etapy s celkem 162 byty. Druhá etapa bude dokončena letos koncem léta a 4 měsíce před dokončením dosahuje vyprodanost 93 %, do třetí se majitelé nastěhují v létě příštího roku a prodáno je již 75 % jednotek. 
 
V Měcholupech je aktuálně ve výstavbě celkem 295 bytů. Třetí etapa je téměř rok před dokončením kompletně rozprodána a ve čtvrté etapě zůstává v momentě zahájení stavby z celkových 202 bytů jen posledních 21, vyprodanost tedy atakuje neuvěřitelných 90 % déle než rok před dokončením.
 
„V obou lokalitách jsme na podzim loňského roku spustili doslova cenovou revoluci, která trvá dodnes. Nízké ceny a vysoká kvalita bytů prověřená již 21letou zkušeností je přesně tou kombinací, na kterou dnes kupující slyší. Pomáhá nám i fakt, že každý pátý byt prodáme na doporučení našich stávajících klientů,“ pochvaluje si Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL. 
 
Celkem má EKOSPOL ve výstavbě 608 bytů ve třech lokalitách, kromě Kyjí a Měcholup ještě v Uhříněvsi. Všechny tři projekty jsou přitom koncipovány tak, aby oslovily specifické skupiny klientů, kteří si tak mohou vybrat cenově dostupné bydlení přesně podle svých představ.
 
„V Měcholupech jsme vsadili na startovací bydlení pro mladé lidi a začínající rodiny, jde o nejlevnější nové byty v celé Praze. V Kyjích je naše nabídka rovnoměrně rozprostřena mezi menší a velké rodinné byty a cílí na všechny, kteří hledají bydlení na metru. Uhříněves je pak koncipována jako cenově dostupné rodinné bydlení v nízkopodlažních viladomech obklopených zelení. Ve všech našich stěžejních lokalitách máme k dispozici ještě dostatek pozemků, takže pokud se byty znovu během pár měsíců rozprodají, obratem doplníme nabídku o další. A nízké ceny udržíme i u dalších etap,“ uzavírá Evžen Korec.