První myčka s NANO technologií v Praze!

Jsme první NANO ruční myčka v Praze, která vám zabezpečí nejlepší ošetření vašeho vozu pomocí převratného využití nanotechnologie.

Díky použití špičkových certifikovaných NANO produktů a přípravků, profesionálního přístupu našich vyškolených zaměstnanců nejen u ručního mytí aut a v neposlední řadě individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, zajistíme dokonalé čištění a ochranu interiéru i exteriéru s nesmírně dlouhou životností ochrany před korozí, zvětráváním, odolnosti vůči střídání teplot, UV záření a antistatické ochrany, vodě, prachu, hmyzu, asfaltu a jiným nečistotám, které odpuzuje a velice znesnadňuje její uchycení k povrchu např. laku automobilu, má zvýšenou odolnost proti oděru. S námi ušetříte čas a peníze za čištění automobilu, za vodu do ostřikovačů, za stěrače, ale hlavně za již nepotřebnou auto myčku po dlouhé měsíce, kde díky ošetření auta nanotechnologií stačí umýt silným proudem vody.

Kromě ošetření interiérů a exteriérů vozidel můžete využít i komplexní nano ošetření vašeho motocyklu, tříkolky, či čtyřkolky, čím udržíte svou nablýskanou mašinu ve formě po celou sezónu, s minimálním úsilím preventivního čištění pouze vodou.