Správu nemovitostí a aut v EKOSPOLU má nově na starost Ondřej Chalupa

Dlouhodobý lídr rezidenčního trhu EKOSPOL zřídil nový sektor správy a údržby nemovitostí a autodopravy a jeho ředitelem jmenoval Ondřeje Chalupu (27). Ten v Ekospolu pracuje už čtvrtým rokem a od loňského července zastával post ředitele sektoru výběrových řízení. Tím zůstává i nadále. 

Sedmadvacetiletý Ondřej Chalupa do EKOSPOLU přišel v listopadu 2013. Vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. Během studií působil jako stavbyvedoucí na malých stavbách. Ve volném čase se věnuje běhu a jízdě na motorce.

„Ondřej se projevil jako velmi schopný manažer a současné jmenování do nové funkce je jen logickým oceněním jeho schopností. Nyní bude mít na starost správu a údržbu všech nemovitostí EKOSPOLU a také celého vozového parku firmy,“ poznamenal generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec a dodal, že jde o potvrzení toho, že talentovaní lidé v EKOSPOLU naleznou vhodné prostředí pro uplatnění svých nápadů a rychlý kariérní růst.

„Právě možnost seberealizace a podílení se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem trhu, láká do EKOSPOLU tisíce lidí ročně,“ doplnil Korec s tím, že EKOSPOL je nejlépe platící firmou ve stavebnictví a mzdy ve společnosti patří k jedněm z nejvyšších i v rámci celé ČR.

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Během loňského roku prodal 400 nových bytů. Během 25 let na trhu EKOSPOL úspěšně dokončil 51 velkých developerských projektů pro více než 9000 spokojených zákazníků. Všechny své projekty financuje bez využití bankovních úvěrů. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Jako jediný z velkých developerů má všechny byty vyprodány dlouho před dokončením. Společnost EKOSPOL je podle magazínu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy. EKOSPOL sponzoruje ZOO Tábor. Ohrožené druhy zvířat tak podpoří každý, kdo si u EKOSPOLU koupí byt. Společnost patří mezi nejžádanější tuzemské zaměstnavatele. Nabízí nejvyšší platy v oboru stavebnictví a jedny z nejvyšších v rámci celé ČR. Na každou uvolněnou pozici se do výběrového řízení hlásí mnoho set uchazečů. V loňském roce se o některou z vypsaných pozic ucházelo celkem 9 434 lidí.