Chovatelské potřeby ZOO Bohouš

Firma Jaroslav Vaněk – zoo BOHOUŠ byla založena v r.1992 a v prvopočátku se zabývala zpracováním a prodejem krmného masa pro zvířata. Od roku 1993 se již zabývá prodejem chovatelských potřeb a krmiv pro zvířata.

První prodejnu jsme otevřeli na Bělehradské třídě na Vinohradech. O rok později jsme se museli přestěhovat, „za roh“, do Rumunské ulice, kde jsme od podzimu 1994 dosud. V roce 2004 jsme expandovali do centra Prahy-do Vladislavovy ulice, pouhých pár minut od Václavského náměstí, či Národní třídy. Vladislavova ulice je známa svým prvním psím obyvatelem, a to psem Novákem (maskot TV NOVA, která zde dříve měla své sídlo). A tak psa Nováka vystřídal bernardýn Bohouš.

Sortiment musí být tak široký, aby si mohl vybrat co největší počet zákazníků. Můžete si vybrat z bezmála 200 (dvouset) druhů konzerv či paštik pro kočky a téměř 100 druhů pro psy. Široký výběr suchých krmiv a ostatních chovatelských pomůcek je samozřejmostí.

Opravdu veliký výběr najdete v sortimentu oblečků pro pejsky. Navštivte proto „Bohouše“, a sami se přesvědčíte. Srdečně Vás zveme do našich prodejen. Obslouží Vás kvalifikovaný a zkušený personál, který samozřejmě průběžně absolvuje přednášky a semináře o výživě zvířat. Může Vám tedy dobře a odborně poradit.

http://www.zoobohous.cz