Nakupujte zdravě v prodejnách BIOOBCHOD.CZ

Příznivci zdravého stravování mohou již více než dva roky nakupovat v prodejně mini sítě nezávislých bio prodejen BIOOBCHOD.CZ v Praze 2, Bělehradská 71, ale od loňského roku také v prodejně na konečné stanici metra C Háje, přímo na nástupišti autobusů u východu z metra směrem k Modré škole. Obě prodejny jsou pak propojeny s dobře známým internetovým obchodem www.bioobchod.cz, který byl prvním e-shopem s přírodními produkty na internetu a mezi ty nejznámější patří dodnes.

Prodejna na Bělehradské ulici je umístěná přímo na zastávce tramvaje Bruselská, jednu zastávku jízdy tramvají nebo pouhou minutu chůze od stanice metra I.P.Pavlova. Na ploše 80m2 nabízí neuvěřitelných 4000 druhů výrobků, od pečiva a mléčných výrobků přes bio zeleninu, trvanlivé potraviny a nápoje až po ekodrogerii, přírodní kosmetiku a ekologické hygienické potřeby. V této prodejně každého návštěvníka zaujme nejen šíře prodávaného sortimentu, ale také velký výběr přírodní kosmetiky, na kterou firma poskytuje stálým zákazníkům slevu 10%. Velký výběr čajů a trvanlivých potravin pak doplňuje sortiment chlazených výrobků, ovoce a zeleniny v bio kvalitě, mléčných i sojových výrobků nebo čerstvého pečiva. Naleznete zde ale i bio víno nebo japonské speciality - každému podle jeho gusta. Přijdou si zde tak na své jak vegetariáni, tak i gurmáni hledající vysoce kvalitní potraviny.

Prodejna na Hájích je pak čistě veganskou prodejnou, tedy nenabízí žádné živočišné potraviny a jako taková je zřejmě jediná v republice. Tato prodejna tak plně vychází vstříc nejen veganům a makrobiotikům, ale všem příznivcům zdravé výživy včetně alergiků na lepek či laktózu, jimž poskytuje kvalifikované poradenství. Kvalifikovaný personál vám i zde rád poradí jaké výrobky používat při nesnášenlivosti laktózy či lepku, při alergiích nebo speciálních výživových směrech.

Síť prodejen BIOOBCHOD.CZ právě oslavila 10 let od otevření své první prodejny ve východních Čechách, kde se nacházejí další čtyři prodejny této firmy. Především pražské prodejny se i nadále chtějí zaměřovat na svou odlišnost od ostatních podobných prodejen, provázání s e-shopem www.bioobchod.cz a úměrně lokalitám, v nichž působí, posilovat regionální vazby a lokální nabídku. Například čerstvou bio zeleninu a ovoce si zákazník může kdykoliv vybrat z aktualizované nabídky v e-shopu a nechat si ji zaslat poštou nebo vyzvednout na některé z prodejen. Stejně tak je samozřejmé přijímání platebních karet, stravenek nebo dárkových poukazů.

Věrným zákazníkům pak BIOOBCHOD.CZ nabízí výhodný klubový program, kdy je možné čerpat slevu 10% na přírodní kosmetiku a ekodrogerii a zároveň slevy na nákupy již od 500 Kč. Zákaznický servis je pro BIOOBCHOD.CZ vždy na prvním místě a i po 10 letech existence je stále vůdčí firmou na nezávislém maloobchodním trhu. Firmou, která neustále inovuje a přináší nové myšlenky, což se cení o to více v době, kdy mnozí jen kopírují myšlenky jiných. Firma svou mediální podporou zároveň podporuje řadu neziskových organizací nebo podporuje 4 děti v africké Guinei a Keni, které díky tzv. adopci na dálku mohou navštěvovat školu, kterou jim jejich rodiče hradit nemohou. Společenská odpovědnost a férové praktiky firmy tak nejsou prezentovány jen prodejem fair trade výrobků, ale i férovým vztahem k životnímu prostředí, zvířatům, zákazníkům i zaměstnancům. Chcete-li se přidat mezi fanoušky firmy, můžete navštívit také její profil na Facebooku.

http://www.bioobchod.cz/
http://www.bioobchod.cz/prodejny-bioobchodcz/t-298/
http://www.bioobchod.cz/klub-bioobchodcz/t-302/
http://www.facebook.com/pages/Bioobchodcz/174322422591856