ČESKÝ GRUNT otevřel novou farmářskou prodejnu v Písku

Koncept farmářských prodejen ČESKÝ GRUNT po úspěšném startu prodejny v Praze na Vinohradech otevřel v pondělí 13.12. 2010 první regionální prodejnu v Písku. I zde tak budou mít zákazníci celoroční přístup ke kvalitním českým potravinám.

Sortiment prodejny tvoří výrobky od cca 30 dodavatelů. Nabídka zahrnuje především čerstvé sýry, mléčné výrobky, uzeniny, maso, ryby, pečivo, sezónní ovoce a zeleninu, med, vína, mošty a další doplňkový sortiment. Veškeré potraviny jsou českého původu.

„V regionální prodejně chceme využívat zejména místních dodavatelů. Odpadá tak potřeba zdlouhavé přepravy, která negativně ovlivňuje kvalitu i cenu zboží. Zákazník vždy dostane to nejlepší ze svého okolí a bude moci vyzkoušet zajímavé regionální speciality. Chceme tím podpořit nejen místní tradice, ale i farmáře a dodavatele.“, říká Aleš Kotěra, jednatel společnosti.

Prodejnu najdete na adrese Lázeňská 935/2, Písek. Otevřeno je pondělí – pátek od 7:30 do 17:00, v sobotu od 8:00 do 12:00. Informace a kontakty najdete rovněž na www.ceskygrunt.cz.