Dárkový koš - ideální dárek pro každou příležitost

Naše motto je "Dárkové koše jak je neznáte", protože naše dárkové koše jsou jiné, než ty, které naleznete v běžných obchodech. Zakládáme si na tom, aby naše koše byly plné jen těch nejkvalitnějších surovin. 

 

Pro některé z nich jezdíme do Itálie, u všech upřednostňujeme nakupování přímo u výrobce a při výběru surovin dbáme na doporučení a osobní zkušenost. Koše od nás nejsou vlastně koše. Suroviny aranžujeme do dřevěných krabic z olšového dřeva. Víme, že i na balení záleží.
 
Obchod Dobrý koš je provozován společností Allegria - Firma na zážitky. Allegria je jedničkou na trhu se zážitky a průkopníkem zážitků jako dárků na českém a slovenském trhu. Jsme držiteli celé řady prestižních ocenění a certifikátů - Apek, Heuréka - ověřeno zákazníky, Bezpečný obchod.
 
Majitelka Linda Vavříková se stala Živnostníkem roku 2006, Objevem Marketéra roku 2008, Začínajícím podnikatelem roku 2008, je finalistkou Manažera roku 2009 a Ambasadorkou České republiky pro malé a střední podniky v EU v roce 2010.
 
Ocenění jsou pro nás důležitá a pomáhají garantovat kvalitu našich služeb novým zákazníkům. Důležitější pro nás však je, že se naši zákazníci vracejí a že naše dárky dělají radost.