U Džoudyho, místo k zastavení

U Džoudyho - místo k zastavení.Kamenný obchod, čajovna, přednášky, výstavy, internetový obchod. Vše zaměřené na osobní rozvoj, esoteriku, relaxaci, zklidnění a především na to, jak přirozeně a plnohodnotně žít. Obchůdek U Džoudyho byl otevřen v roce 2004 a od té doby se náš sortiment značně rozšířil.

U Džoudyho - místo k zastavení.Kamenný obchod, čajovna, přednášky, výstavy, internetový obchod.
Vše zaměřené na osobní rozvoj, esoteriku, relaxaci, zklidnění a především na to, jak přirozeně a plnohodnotně žít.

Obchůdek U Džoudyho byl otevřen v roce 2004 a od té doby se náš sortiment značně rozšířil. V kamenném obchodě nabízíme širokou škálu knižních titulů z mnoha oblastí (např. osobní rozvoj, esoterika, astrologie, psychologie, holistická medicína a zdraví,atd.) ale i velký výběr relaxačních a meditačních CD s možností samostatného kvalitního poslechu. Dále nabízíme pestrý výběr minerálů a šperků, sošky a předměty  z Indie a Nepálu, vykládacích karet, přírodní kosmetiku, potravinové doplňky, vonné tyčinky a vykuřovadla, léčivé obrazy a mandaly. V neposlední řadě také širokou nabídku etnických hudebních nástrojů a mnoho dalšího, to vše z dalekých koutů světa i z domácí produkce. Všechno zboží pečlivě vybíráme, neboť zákazníkům chceme nabídnout pouze kvalitní produkty.
V kamenném obchodě Vás přivítá kvalifikovaný personál, který  již několik let vše připravuje a rád Vám při výběru poradí.

Na našich webových stránkách máme přehledné a podrobné rubriky o stávajícím sortimentu, ve kterých si můžete vše pohodlně prohlédnout. Zároveň zde pravidelně upozorňujeme na příslušné novinky.
Pravidelně pořádáme zajímavé přednášky a výstavy. Aktuální program můžete sledovat na našich webových stránkách.

Prodejna U Džoudyho má i svůj internetový zásilkový obchod, abychom vyšli vstříc také těm, kteří nemají možnost nás navštívit osobně. Nabízený sortiment se stále rozšiřuje. Objednané zboží expedujeme nejpozději do druhého pracovního dne.

V prostorách U Džoudyho naleznete i čajovnu, která nabízí příjemné posezení v klidném prostředí plném světla a květin, jak u stolků na židlích, tak i na měkkých polštářích na zemi.
Za pěkného počasí je navíc k dispozici venkovní zahrádka a terasa, která nabízí tiché posezení přímo v centru města.

Vychutnat si zde můžete čaje připravené z pí-vody, víno či medovinu, ale i lehké jídelní občerstvení v podobně kuskusů, toustů či orientálních pomazánek. V čajovně můžete samozřejmě zakoupit i sypané čaje (výběr z více než 100 druhů čajů) a čajové příslušenství z různých koutů světa.
Interiér čajovny se každým měsícem mění, neboť čajovna slouží zároveň i jako výstavní galerie.

Neváhejte proto vstoupit do zářivého světa barev, zvuků a vůní, nechte se prostoupit vlnami klidu a světla.

http://www.udzoudyho.cz/
U Džoudyho (ANO spol. s r.o.)
Jugoslávská 7/670, 120 00 Praha 2