Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nabízíme dekorační předměty a bytové doplňky

11. 09 2010 | Naše firma se zabývá dovozem nábytku, bytových doplňků a dekorací z exotických zemí : zrcadla, vázy, květináče, svícny, obrazy, koberce a lampy, koupelnové i kuchyňské doplňky a zahradní nábytek. Využití nalezne nejen v interiéru bytu, domu, kanceláře, hotelu a restaurace, ale v případě terakotových hliněných váz a květináčů a sedacího nábytku i na zahradě u vás doma nebo v hotelu či na terase restaurace.

Naše firma se zabývá dovozem nábytku, bytových doplňků a dekorací z exotických zemí : zrcadla, vázy, květináče, svícny, obrazy, koberce a lampy, koupelnové i kuchyňské doplňky a zahradní nábytek. Využití nalezne nejen v interiéru bytu, domu, kanceláře, hotelu a restaurace, ale v případě terakotových hliněných váz a květináčů a sedacího nábytku i na zahradě u vás doma nebo v hotelu či na terase restaurace.

V případě zájmu vás zveme do naší prodejny, kterou naleznete na adrese: Spytihněvova 194/10, 128 00 Praha 2 - Nusle (prakticky pod Nuselským mostem - naše prodejna je označena nápisem DESIGN MANIA).

http://www.chic.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO