Restaurace a bar Legenda

Restaurace LEGENDA byla slavnostně otevřena dne 27. června 2002. Předcházela tomu rozsáhlá rekonstrukce bývalého objektu (Chang-Jiang a Restaurace Quod Bonum), která trvala přibližně 2 měsíce. Po dobu rekonstrukce restaurace byl hostům k dispozici Bar Delight, který se po otevření Legendy uzavřel.

V interiéru restaurace se zachovalo dominantní zrcadlo na zadní časti restaurace, zdobený strop a dva sloupy u vchodu. Celý vzhled restaurace dostal velmi moderní kabát - sezení je řešeno lavicemi po stranách stolu přímo pod okny. Další nepřehlédnutelnou částí je bar, který zaujímá skoro celou délku hlavní místnosti. Jako originální součást Legendy je její jídelní a nápojový lístek, který je podáván formou novin, ve kterých každý nápoj má svou legendu. V poledne pracovních dní je připravována polední nabídka (hotová jídla za nízké ceny).

Zahrada se úspěšně otevřela dne 7. května 2003 v prostorách domu. Nachází se ve velmi příjemném a klidném prostředí, otevírací doba začíná s restaurací (v teplých měsících), zavírá před desátou večerní. Část zahrady je zastřešena, takže se dá využít i za deště. Jídelní i nápojový lístek je shodný s restaurací.

Music Bar byl vybudován v roce 2005 ze sklepních prostor LEGENDY. Je otevřený denně od 17hod, zde je pro Vás připraven taneční parket, teplá kuchyně, míchané nápoje a k poslechu a tanci Vám hrají naši zkušení DJ's. Místo vhodné na víkendové párty, třídní srazy, firemní večírky, nebo jen posedět s přáteli.

http://www.ilegenda.cz