Aqua aerobic ve sportcentru YMCA

Multifunkční sportovní zařízení nabízí širokou škálu služeb. Naše cvičitelky jsou velmi zkušené a cvičit spolu s nimi bude pro vás radostí. Vyberte si dle nabízených hodin či osobní sympatie. Aqaua aerobic patří mezi nejoblíbenější formu aerobiku - cvičí se 10x v týdnu v bazénu s hudebním doprovodem a pod vedením profesionální cvičitelky.

Sportcentrum YMCA je moderní, nově zrekonstruované multifunkční sportovní zařízení, které svoji nabídkou uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nabízíme široké spektrum sportovních, regeneračních a relaxačních služeb a to ve spojení s velice příjemnými cenami. Využít můžete také bazén, kde kromě plavání pro veřejnost pořádáme lekce aqua aerobicu a 2x do roka plaveckou školu.
Minutovým systémem zaplatíte pouze skutečně strávený čas ve Sportcentru a navíc dostáváte 15 - 25 minut zdarma na převlečení. Nyní nabízíme i nový systém permanenetek-kontokaret, firemních karet i VIP karet. Profesionální přístup ke klientům je samozřejmostí. Naprostá čistota všech prostor sportcentra je naším krédem.

http://www.scymca.cz/