SCHWINN® Cycling centrum

Schwinn Cycling program byl vyvinut jedním z nejzkušenějších teamů indoor cyclingu na světě. Instruktoři, kteří provádějí tyto hodiny zajišťují klientům bezpečný a efektivní trénink.

Narozdíl od jiných cyclingových programů, které jednoduše "přesunou" jízdu z přírody dovnitř, se Schwinn Cycling zaměřuje na výuku důležitých prvků tréninku, jako je kontrola rychlosti otáček a tepové frekvence. Tento systém zaručí účastníkům hodin výsledky a pomůže jim na cestě k tréninkovému cíli.

Není tajemstvím, že pravidelná kardiovaskulární činnost přispívá k zlepšení celkového zdravotního stavu a indoor cycling je výbornou alternativou náročných aerobních aktivit. Podle známého fitness autora, Edmunda Burkeho, PH.D., "Schwinn Cycling umožňuje jedinečný kardiovaskulární trénink a prostředí skupiny zajišťuje bezpečnost a výsledky účastníků. Navíc skupinová cvičení umožňují motivaci a náladu, udržující jejich zájem v programu."

SCHWINN® Cycling je více než jen cvičení, je to speciálně upravený cyklistický program pro fitness centra. Je kombinací základních cyklistických pohybů s motivačními metodami.

SCHWINN® Cycling je nesmírně účinný kardiovaskulární trénink.

SCHWINN® Cycling se skládá ze tří odlišných, avšak neoddělitelných složek:

1. odborně vyškolený instruktor vlastnící mezinárodně platný certifikát S.C.I.
2. propracovaný systém vzdělávání
3. speciální stacionární kolo Schwinn® IC bike

SCHWINN® Cycling posune indoor cycling na další úroveň a to na základě vědeckých poznatků a pevného spojení s cyklistikou.

Firma SCHWINN® , která podporuje rozvoj Indoor Cyclingu, začala vyrábět kvalitní jízdní kola v roce 1895 a od té doby poskytuje zábavu, fitness a zdravý životní styl prostřednictvím řady 40 fitness produktů. Tyto produkty jsou distribuovány prostřednictvím více než 2000 prodejců jen ve Spojených Státech.
V roce 1970 Schwinn přinesl životní styl "indoor" představením stacionárního kola, které bylo ve své době revoluční. Po třiceti letech a více než 250 000 kusech vyrobených kol SCHWINN® se upevnilo postavení Indoor Cyclingu, jako skupinové cvičební aktivity, která má svoje místo ve fitness.

Od roku 2006 je v České republice distributorem této značky, kol i indoor cyclingového programu společnost Fitness Solutions s.r.o.

http://www.asketa.cz