Darujte zdravý spánek

Lámete si hlavu s tím, jaký dárek věnovat svým blízkým? Záleží vám na jejich zdravém a klidném spánku? Představujeme vám kolekci exklusivních a jedinečných polštářů TEMPUR, které jsou doporučovány zdravotníky po celém světě.

Sebelepší matrace vám nezaručí klidný spánek, pokud máte nevhodný polštář. Ten významně ovlivňuje kvalitu našeho spánku, proto je potřeba jeho výběru věnovat velkou pozornost. A na co si dát při výběru správného polštáře pozor? Důležité je, aby krční páteř nebyla deformovaná, protože tak právě vznikají problémy se zatuhlými šíjovými a ramenními svaly doprovázené bolestmi hlavy.

Polštáře značky TEMPUR jsou vyrobeny ze stejnojmenného materiálu, který byl původně vyvinut v NASA pro potřeby astronautů. Tento materiál je jedinečný svým složením, protože nevytváří protitlak a zabraňuje tak vzniku proleženin. Krční páteř udržuje v její přirozené poloze v jakékoli poloze během spánku, což pomáhá odstraňovat problémy s nespavostí, bolestmi hlavy i krční páteře.  Polštáře jsou doporučovány odborníky po celém světě, všem, kteří těmito problémy trpí, ale i jako prevence jejich vzniku.

Pokud rádi spíte na břiše, je pro vás ideální variantou novinka v kolekcích polštářů Ombracio s netradičním „motýlím“ tvarem, který byl konstrukčně navržen tak, aby usnadňoval dýchání v této poloze.

Pro milovníky tradičního tvaru polštáře je určen polštář Comfort, který poskytuje velmi dobrou oporu a pohodlí.  

V případě, že potřebujete terapeutickou oporu vaší páteře, jsou pro vás připraveny polštáře vytvarované podle linie krku. Polštář Original doporučovaný pro spánek na zádech nebo Millenium vhodný pro spaní na boku.

Pevnou podporu vaši páteře při spánku na boku či na zádech zabezpečuje polštář Symphony, díky své oboustranné úpravě.

Pro všechny, kteří si během spánku posunují polštář pro získání ideální opory, je určen polštář Sonata, který drží páteř v ideální poloze bez ohledu na to, jak a do které jeho části si lehnete.

Polštáře TEMPUR (mimo Ombracio a Comfort) jsou k dostání ve variabilních rozměrech velikostí S, M, L podle celkové anatomie vašeho těla. Celá kolekce polštářů je dodávána se snímatelnými a samostatně pratelnými obaly, což zajišťuje vysoký hygienický komfort.

www.tempur.cz